"Рахунок не відповідає тому, яким було співвідношення сил на полі" - Роман Толочко

02 травня 09:00
Переглядів: 796
Толочко

Враженнями від гостьової гри з однолітками донецького «Олімпіка» з Інформаційним центром ФК «Карпати» поділився старший тренер юніорської команди «Карпат» Роман Толочко.

«Важко коментувати подібні матчі. Розумію, що зрештою головне у футболі, як і в будь-якому іншому виді спорту, є результат. Тому коли гра закінчується з рахунком 2:5, щось коментувати дуже важко. Але бувають винятки і сьогодні саме такий випадок. Рахунок абсолютно не відповідає тому, яким було співвідношення сил на полі. Зокрема, я не можу зрозуміти, як «Олімпік» з такою грою та ще й на своєму полі примудряється бути в когорті лідерів і реально претендувати на золоті медалі. 

Я не маю до них жодних претензій та й зрештою не моя справа, як саме грає суперник – нехай з цим розбираються його тренери. Але дуже прикро, коли ти повністю переграєш свого опонента за усіма критеріями, однак у підсумку залишаєшся ні з чим. Зокрема, я сьогодні не можу сказати, в чому «Олімпік» був сильнішим за нас. Коли брати один з головних критеріїв – створені гольові моменти, то у нас їх було в рази більше. Але що з цього, коли процент їхньої реалізації у нас дуже низький. Водночас ми тільки самі собі привозимо моменти, які суперник успішно реалізує, а ще й примудряємося самі собі забити, причому, що називається, на рівному місці. 

Дуже прикро, коли програючи 0:2, робиш рахунок нічийним, але за кілька десятків секунд отримуєш автогол та ще й такий, який ми забили самі собі. Адже автоголи також бувають різні – зрізка, рикошет тощо. Та в даному конкретному випадку не було абсолютно ніяких передумов для того, щоб забити у свої ворота. Але сталося те, що сталося...», – підсумував Роман Любомирович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: