"Рано чи пізно Костевич отримає виклик до збірної"

20 березня 16:09
Переглядів: 122
Костевич

Футбольний менеджер Костянтин Нестеренко, який представляє інтереси Володимира Костевича, розповів як йдуть справи українця в "Леху", і що думає про те, що тренерський штаб збірної України не викликав захисника в збірну.

- Як справи у Володимира в його новій команді?
- Все добре. Володя вже повністю адаптувався в "Леху", команда його прийняла, він налагодив добре порозуміння з партнерами. Але найкраще на Ваше питання відповість турнірна таблиця чемпіонату Польщі - "Лех" в ній йде на другому місці, і внесок в це Костевича незаперечний.

- Після таких впевнених виступів Вашого підопічного в Польщі здавалося, що виклик в збірну на матч з Хорватією неминучий...
- Знаєте, ми не переживаємо з цього приводу. Значить, час для такого виклику ще не настав. Якщо Володя буде працювати, як працює, то виклик в збірну рано чи пізно отримає.

- Гравець дійсно солідарний з Вами в цій позиції чи все ж засмутився через невиклик?
- Ні, ні, він повністю поділяє мою думку. Безумовно, виклик в збірну країни це мета кожного футболіста зі здоровими спортивними амбіціями. Костевич зосереджений, перш за все, на своїй грі за "Лех". Необхідно закріпитися в новій команді, проявити себе, досягти з "Лехом" хороших результатів у польській лізі, і тільки так, на думку Володі, можна привернути увагу тренерського штабу збірної України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: