"Рапід" Відень - "Шахтар" Донецьк - 0:1. Перемога на крові!

20 серпня 10:44
Переглядів: 379
"Рапід" - "Шахтар" - 0:1

19.08.2015. Ліга чемпіонів: «Рапід» (Відень, Австрія) - «Шахтар» (Донецьк, Україна) - 0:1 (0:1) відео голу. Арбітр: Бйорн Кейперс (Голландія).

«Рапід»: Новота, Павеліч, Зоннляйтнер, Дібон, Ауер, Ґраховац, Пецос, Шауб, Гофманн (Алар 84), Кайнц (Шобесберґер 80), Беріч (Прозенік 89).

«Шахтер»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Фред, Степаненко (Малишев 46), Марлос (Едуардо 80), Алєкс Тейшейра, Тайсон (Бернард 86), Гладкий.

Попередження: Беріч (8), Ауер (26), Дібон (30), Кайнц (59) - Степаненко (28), Срна (38), Гладкий (40), Фред (66).

Гол: Марлос (44).

У Відні на стадіоні імені Ернста Гаппеля завершився перший матч раунду плей-офф, у якому українська команда добула над грізним суперником важку перемогу - 1:0. Однак ця звитяга далася гірникам дорогою ціною.

Футболісти обох команд діяли у непоступливому стилі, а іноді навіть жорстко. Ніхто не хотів поступатися. І ось на 7-й хвилині дійшло до першого кровопролиття. Футболіст віденської команди Роберт Беріч у верховій боротьбі за м’яча ліктем (ох, і полюбляють гравці застосовувати цей брудний прийом!?) розбив голову центральному оборонцеві «Шахтаря» Олександрові Кучеру. Кров залила обличчя українському футболісту. На щастя, клубні лікарі зробили усе можливе і мужній Сашко повернувся у гру.

Отак розпочався цей драматичний поєдинок. Ще у першому таймі гравці обох команд збагатились на 6 «гірчичників». А на 42-й хвилині диво техніки показав П’ятов. Андрій у відчайдушному кидку парирував рукою удар Кайнца і врятував команду від неприємності. У цей момент мене переповнила гордість, що в Україні є такий спритний воротар, що «бере» диво-м’ячі.

Минає ще дві хвилини і атака, започаткована Ракицьким, завершилась точним ударом Марлоса. М’яч, вдарившись, об стійку, влетів у сітку. Як виявилось це був єдиний гол у цій зустрічі.

На доданих хвилинах чергове зіткнення. Цього разу зійшлися непоступливі Степаненко і Ґраховац. Гравці зіткнулися головами у середині поля. Після чого Тараса знесли на ношах з поля і він з лікарем поїхав до лікарні, а суперник із закривавленою та перев’язаною головою повернувся у гру.

Такий собі футбол, ніби гра на бойовій передовій.

Після перерви голів не було, але була радість з перемоги української команди, яка показала хороший футбол. І тепер у матчі-відповіді, який відбудеться у нашому місті на «Арена Львів» 25 серпня, шахтарі матимуть змогу на наших очах увійти до групового турніру омріяної Ліги чемпіонів. Початок зустрічі - о 21.45.