Районний футбол: Хто зупинить Грабівці?

02 вересня 18:30
Переглядів: 323
гол

Черговий тур чемпіонату Тернопільського району з футболу у першій лізі несподіванок не приніс.

Після чергової, але вкрай важкої перемоги над Шляхтинцями з рахунком 3:2 футболісти з Грабівців продовжують впевнено очолювати чемпіонську гонку, маючи в своєму активі 43 очки. Їхні переслідувачі з Плотичі і Дубівців теж здобули перемоги і мають на своєму рахунку 37 і 32 залікових бали відповідно, до того ж в футболістів з Дубівців гра в запасі. На четверте місце з 29 пунктами вийшли представники з Великих Гаїв, які в наступному турі будуть приймати лідерів чемпіонату. Пятими в змаганнях іде колектив з Великих Бірок (28 очок). Ось між цими колективами і очікується боротьба за медалі.

А в низу турнірної таблиці команди з Івачева і Мишковичів за шість турів до завершення чемпіонату вже відстають від заповітного девятого місця, яке дає право на збереження прописки в першій лізі на наступний сезон, на сім і вісім очків відповідно. Ще один невдаха змагань вже відомий – це колектив з Гаїв Шевченківських , який вже знявся з чемпіонату. Зустрічі ж звітного туру в першій лізі принесли такі результати: Товстолуг - В.Гаї 2:2, Шляхтинці - Грабівці 2:3, Дичків - Мишковичі 8:1, Дубівці - В.Бірки 2:0, В.Березовиця - Гаї Шевченківські 3:0 (+:-), Івачів - Плотича 0:4.

В другій лізі в двох групах — "А" і "Б" колективи, які лідирують в першості, значно відірвалися від своїх конкурентів, і тільки в групі "В" йде дуже напружена боротьба за чемпіонство і право грати наступного року в класі сильніших. Зустрічі чергового туру закінчилися з такими результатами: група "А" — Озерна - Підгороднє 3:0, Довжанка - Кутківці 1:2, Забойки - Пронятин 1:1, Ігровиця - Цебрів 0:5, Козлів - Домаморич 3:4, група "Б" — Динамо - Байківці 1:0, Романівка - Гаї Шевченківські-2 1:1, М.Ходачків - Біла 1:2, Стегниківці - Лозова 4:3, Смиківці - Жовтневе 5:2, група "В" — Петрики - Баворів 8:0, Грабівці-2 - Прошова 4:7, В.Лука - Лучка 6:0, Плотича-2 – Білоскірка 1:3, В.Березовиця-2 – Острів 2:5, Товстолуг-2 - В.Глибочок 6:1.

В групі "А" футболісти з Озерної (35 очок в активі) на вісім пунктів випереджають своїх переслідувачів з Пронятина і Домаморичів, які набрали по 27 очок. Четвертими йдуть представники з Кутківців (20 балів в турнірній таблиці). Без поразок в другому колі виступає команда з Цеброва, яка в п'яти зустрічах здобула чотири перемоги (тричі виграли з рахунком 5:0), і звела внічию гру з лідером з Озерної. Де ж грали хлопці в першому колі? В групі "Б" у лідера з Білої зараз в активі 37 очок, другими з 30 балами йдуть футболісти з Динамо (Ступки), третє - четверте місця поділяють команди з Байківців і Романівки (по 29 очок в кожної). Історичну першу перемогу в чемпіонаті здобув колектив з Смиківців, здолавши своїх суперників з Жовтневого.

А в групі "В" після несподіваного фіаско лідера з Великого Глибочка інтрига закрутилася ще більше. Зараз в колективів з Прошової і Острова по 34 очки, а команди з Великого Глибочка і Великої Луки набрали по 33 бали. Нас чекає грандіозне закінчення гонки в цій групі, адже в останніх чотирьох турах лідери будуть зустрічатися між собою, при чому футболісти з Острова волею календаря всіх своїх конкурентів будуть приймати дома.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: