Регбісти "Терена" відкрили новий сезон

15 квітня 13:53
Переглядів: 183
терен

Команді Суперліги довелося протистояти тернопільському регбійному клубі "Терен" у першому турі чемпіонату України з регбі-15.

Вищий клас суперника було помітно неозброєним оком. Тому поразка тернопільської команди 12 квітня з рахунком 0:96 – не дивина. Наші хлопці кажуть, що результат справедливий, адже "Терен" – це аматорська команда, яка існує виключно на ентузіазмі самих спортсменів. Крім цього догравали тернополяни у меншості.

- Волею жеребу розпочинати чемпіонат нам довелося грою проти дуже титулованого та сильного суперника, - каже капітан та тренер регбійного клубу "Терен" Володимир Крутовський. – Помітно, що хлопці сильні та підготовлені і займаються спортом на професійному рівні. Нашій команді до такого рівня ще далеко. Для нас вже перемогою є той факт, що нам вдалося заявитися на чемпіонат. Під час матчу наші гравці отримали травми, а одного регбіста вилучили. Тому догравали ми у меншості.

За словами Володимира Крутовського його підопічні не побоялися виступити проти такого сильного опонента. Найголовніше що отримали тернополяни – емоції від гри та неоціненний досвід.

- Щоб прогресувати у грі потрібно грати проти сильнішого суперника, ніж ти, - пояснює Володимир Крутовський. – У нашої команди є кілька новачків, які змогли перевірити себе у серйозному протистоянні. Я задоволений діями команди. Львівський "Сокіл" має усі умови для розвитку регбі – починаючи від стадіону і завершуючи фінансуванням. Ми про таке можемо тільки мріяти.

Один з лідерів "Терена" Олександр Жильцов каже, що всю зиму регбісти тренувалися у спортзалі. Тому грати на відкритому полі було незвично.

- Після залу потрібно було звикнути до поля, адже тут ширина пасу зовсім інша, - каже він. – Цю гру ми розглядали як товариську, адже грати на рівних з таким суперником нам ще не до снаги. Але ми вийшли, зіграли. Бракує команді ще майстерності та кадрів. Сподіваємося, що тернопільські вузи будуть постачати нам гравців. Адже поки що у місті цей вид спорту розвиваємо тільки ми. Інші – лише роблять вигляд…

Додамо, що "Терен" виступає у групі "Захід". Разом із тернополянами тут гратимуть львівські "Сокіл" та "Батяри", "Роланд" Івано-Франківськ, "Рівне", "Ужгород" та "Оболонь-Університет" з Хмельницького.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: