Рекордна кількість учасників пробігла дистанцію львівського півмарафону

26 квітня 14:05
Переглядів: 134
марафон

Львівські бігуни підкорили дистанцію першого цьогоріч півмарафону у 21 кілометр. Стартувавши по бруківці у центрі міста їхній шлях змінив рівнину на горбисту місцевість парку Погулянка. Разом із ними небайдужі містяни бігли і чотирикілометрову благодійну дистанцію.

Ранкова зарядка у серці Львова збирає понад чотирьохсот півмарафрнців з усієї України та з-за кордону. Це вже фінальна розминка, справжня підготовка розпочалася ще кілька місяців тому.

«Стандартна програма передбачає одне довге тренування скажімо кілометрів 15, до 20 і 2 темпових: розминка, там відрізки півкілометра або кілометр. Ну так перед марафоном або півмарафоном бажано бігати довгі дистанції», – розповів півмарафонець з Києва Олександр Малов.

Від Оперного театру шлях пролягав через площу Галицьку, вулицю Перкарську. Потім через Мечникова вулицею Левицького спортсмени рухалися до парку Погулянка. Перший фініш – благодійний. Подолати чотири кілометри шляху бігунам було не складно, адже головне – зібрати кошти для лікування шестирічної Іринки, що бореться з раком нервової системи.

А самим парком півмарафонці долали ще три кола по 6 кілометрів. Та перепади висот і зміна рельєфу були випробуванням не лише для початківців, а й для досвідчених бігунів.

«Трохи складно деколи перехід з м’якого на асфальт ноги трошки підзабиваються. але в загальному дуже гарно», – ділиться чемпіонка з гірського бігу, перша серед жінок Оксана Угринчук.

А минулорічний переможець змагань Тарас Сало одразу впевнено очолив дистанцію. Та перевершити свій торішній рекорд у годину і десять хвилин не зумів – прибіг на 47 секунд пізніше.

«Результат рекорд можна, але це треба, щоб все було гарно. Суперники, щоб давали дорогу. Деякі суперники бігли гарно, тільки чули, що хтось біжить давали дорогу. Хтось в навушниках, хтось спілкується, але по різному. Але в загальному – задоволений», – говорить переможець львівського півмарафону-2017 Тарас Сало.

На три хвилини пізніше прибіг Володимир Юрчук, а ще через дві – Анатолій Демида. Призери півмарафону отримали грошову премію у 5 тисяч гривень, а усі учасники здобули пам’ятну медаль півмарафону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: