Рекорди двох прикарпатців занесли у "Національний реєстр рекордів України 2016″

23 березня 12:00
Переглядів: 110
павлів

Сьогодні, 23 березня, відбулася прес-конференція прикарпатського богатиря, багаторазового рекордсмена України Назара Павліва. Він розповів про особисті рекорди та поділився планами на майбутнє.

Силові досягнення Назара з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів були відзначені у книзі “Національний реєстр рекордів України 2016″ – українського аналогу “Книги Гіннеса”. 6 липня 2014 року у с.Дубівці Галицького р-ну Івано-Франківської обл. Павлів зумів протягнути два автомобілі «БЕЛАЗ» у зв’язці, загальною вагою 55 тонн 375кг на відстань 6м 37см за 45с.

Нещодавно згадану книгу презентували у Києві. Стронгмен розповів, що тут представлені різні категорії – рекорди у масових заходах, науки, культури, спорту тощо. Назар Павлів відзначив для себе цікаві рекорди – найдовший весільний стіл, найбільший кований тризуб, найбільша кількість розбитих яєць за одну хвилину головою, біг сто метрів спиною вперед, найстарший собака тощо. Він зауважив, що у попередні роки відзначилися найстарша жінка України родом з Тлумацького району – 117 років, найвища людина України також із Тлумацького району. Також є досягнення прикарпатця – найдовше перебування у снігу. На жаль, у реєстр 2016 року його не занесли.

“Цікаво би мені було досягнути рекорду на воді, йдеться про транспортний засіб. Присвятимо його Прикарпаттю”, – додав він.

На заході також був калушанин Тарас Бура, який встановив рекорд з віджимань за 30 с – 60 разів. Його також занесли до цієї книги.

“Я змалечку віджимаюся, помітив, що мені це вдається. Рекорд я встановив для себе та людей, які мають фізичні обмеження. Хотів показати що ти можеш більше, ніж звичайна людина”, – зазначив він.

На думку Павліва, головне не те, щоб рекорд кудись занесли, а те, щоб люди досягали своєї мети. Щоб увійти до реєстру національних рекордів треба або когось перевершити, або встановити унікальний рекорд.

Президентом Національного реєстру рекордів України Валентин Щербачов.

Нагадаємо, Назар Павлів також є заступником начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: