Рейтинг найяскравіших вболівальників Чемпіонату Світу-2014

20 червня 00:11
Переглядів: 508
ЧС-2014 фото вболівальників

Стаття розміщена в рамках блогу : Чемпіонат світу з футболу 2014 у Бразилії

Усього 7 днів мундіалю минуло, а емоцій зібралось на цілий рік вперед. Не останню роль в розфарбуванні футболу яскравими барвами захопили вболівальники. «Оле, Мундіаль!» зібрав до купи усе найкраще і зробив свій рейтинг найколоритніших людей навколо футболу. 

Боелльщики Швейцарии

5 МІСЦЕ 

Останні з найкращих ніколи не відзначались особливими гумором. Можливо тому, що швейцарців ми завжди з надійними банками асоціювали. А вони виявляється ось що можуть: і сир на голову одіти і у рогатих перевтілитись. Шановні швейцарці, хто ж після таких витівок вам свої гроші довірить?

Болельщики Парагвая

4 МІСЦЕ

Найбільш сенсаційно у нашому рейтингу з’явився Парагвай. Країна, не представлена командою на Мундіалі, увірвалась на 4 місце. А все завдяки тому, що колективу «Оле, Мундіаль!» ну дуже вже ці дівчата до душі припали. Добре, що Парагвай на турнір не пробився, а то з такими персонажами ми б точно про футбол забули.

Болельщики Германии

3 МІСЦЕ

Бронза дісталась вболівальникам із-за меж Бразилії. Німецькі фани закохані у три речі: футбол, пиво та диван. Це все вони поєднали на берлінському стадіоні, де з цілого міста з’їжджаються ідейні фанати. За такий колорит фанатам «бундестім» масивний лайк. 

Болельщики сборной Кот д'Иувара

2 МІСЦЕ

Чорний континент на чемпіонаті світу представлений 5-ма колективами. Об’єднавшись африканці у напруженій боротьбі вибороли срібну позицію. Вони на трибунах роблять справжнє шоу, хто танцює, хто злих духів відганяє. 

Болельщики сборной Японии

1 МІСЦЕ

Перше місце у японців: ну надто вже колоритні фанати у країни самураїв. Хто б інший додумався натягти собі на голову всілякі чудернацькі предмети? А найголовніше азіати так часто фігурують з кубком світу у руках. За неповторні вболівальницькі барви і футбольний оптимізм від «Оле, Мундіаль!» вам золото нашого рейтингу. Тепер будьте спокійні – без трофея ви Бразилію вже точно не покинете.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: