Результати ІІІ туру фінальної частини кубку України з фрі-файту дивізіону Еліта

02 лютого 23:45
Переглядів: 329
фрі файт

Результати ІІІ туру фінальної частини кубку України з фрі-файту дивізіону Еліта розділ "ММА" "КУБОК БУКОВЕЛЯ"

- вагова категорія -61 кг:
півфінали:
1. Подмазко Генадій (Одеса, тренер Тургенєв І.Ю.) – Головатий Богдан (Комсомольськ, тренер зту, мсмк Шемаров В.М.) – переміг Головатий Богдан, КО, важіль ліктя, 2Р, 2:00;
2. Титаренко Тарас (Долина, тренер Івахнюк І.В.) – Грицьків Тарас (Коломия, тренер Заграновський М.М.) – переміг Титаренко Тарас, ТКО, удари в партері, 2Р, 2:28;

ФІНАЛ -61 кг:
3. Титаренко Тарас (Долина, тренер Івахнюк І.В.) – Головатий Богдан (Комсомольськ, тренер зту, мсмк Шемаров В.М.) – переміг Головатий Богдан, одноголосне рішення.

- вагова категорія -77 кг:
півфінали:
1. Никифорець Георгій (Чортків, тренер зту Чоботарь В.Г.) – Сенів Юрій (Тернопіль, тренер зту Чоботарь В.Г.) – переміг Никифорець Георгій, КО, важіль ліктя, 1:06;
2. Папуша Володимир (Комсомольськ, тренер зту, мсмк Шемаров В.М.) – Крюков Руслан (Дніпродзержинськ, тренер Нагурний В.) – переміг Крюков Руслан, КО, гільотина, 3Р, 1:35.

ФІНАЛ -77 кг:
3. Никифорець Георгій (Чортків, тренер зту Чоботарь В.Г.) – Крюков Руслан (Дніпродзержинськ, тренер Нагурний В.) – переміг Никифорець Георгій, КО, вузол гомілки на пяту, 0:25.

- вагова категорія -84 кг:
півфінали:
1. Колотило Олег (Коломия, тренер Заграновський М.М.) – Ізанський Володимир (Тернопіль, тренер зту Чоботарь В.Г.) – переміг Колотило Олег, одноголосне рішення;
2. Обзор Сергій (Кіровоград, тренер Болгаров О.) – Храпанов Андрій (Дніпропетровськ, тренер Богуславський В.В.) – переміг Обзор Сергій, ТКО, рішення лікаря (розсічення).

ФІНАЛИ:
3. Колотило Олег (Коломия, тренер Заграновський М.М.) – Обзор Сергій (Кіровоград, тренер Болгаров О.) – переміг Колотило Олег, відмова від бою (травма).

- вагова категорія -66 кг:
півфінали:
1. Долішній Олександр (Тернопіль, тренер зту Чоботарь В.Г.) – Левицький Олег (Львів, тренер зту Чоботарь В.Г.) – переміг Долішній Олександр, одноголосне рішення;
2. Янко Василь (Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.) – Галушко Семен (Кривий Ріг, тренер Смаглій І.В.) – переміг Янко Василь, КО, важіль ліктя, 0:50.

ФІНАЛ -66:
3. Янко Василь (Івано-Франківськ, тренер Петрущак А.Б.) – Долішній Олександр (Тернопіль, тренер зту Чоботарь В.Г.) – переміг Долішній Олександр, одноголосне рішення.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити