Результати Кубку Львівської області з рукопашного бою

19 листопада 08:40
Переглядів: 212
рукопашний бій

55 спортсменів (9 команд) стали учасниками Кубка Львівської області з рукопашного бою, який цими днями відбувався в спортивному залі Пустомитівської ЗОШ № 2, за адресою: Львівська обл., м. Пустомити, вул. Даші Дяченко, 2.

Незважаючи на велику кількість учасників змагання пройшли на високому рівні, керівництво Пустомитівської ЗОШ № 2 забезпечило належний рівень підготовки спортивної бази, що дало змогу спортсменам-рукопашникам налаштуватись належним чином на бійцівську атмосферу, яка так потрібна для участі в індивідуальних поєдинках та здобуття перемоги не тільки для себе особисто, а й для команди.

В результаті напруженої командної боротьби перемогу святкувала збірна бійцівського клубу СК «Хануман» (м. Стрий). Другими були спортсмени ГО «СК Ковальчука» (м. Пустомити). Третю сходинку п’єдесталу посіла збірна Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

Кваліфіковане суддівство поєдинків забезпечувалось досвідченими суддями Федерації під головуванням С.Сударікова, завдяки чому захід пройшов без зауважень та скарг зі сторони команд учасників.

Змагання проводились за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної федерації бойового самбо і рукопашного бою та фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Результати змагань: 

Вагова категорія – 60 кг:

I

Чередніченко Дмитро (СКА)

II

Тигач Сергій (ГО "СК Ковальчука")

III

Процик Богдан ("Цитадель")

Вагова категорія – 65 кг:

I

Федотов Олександр (А.С.В.)

II

Шумик Юрій (ГО "СК Ковальчука")

III

Демчук Богдан (БК "Хануман")

Вагова категорія – 70 кг:

I

Данилко Степан (ГО "СК Ковальчука")

II

Базюк Богдан (БК "Хануман")

III

Таранець Дмитро (Клуб РБ "Берксерки")

Вагова категорія – 75 кг:

I

Кокозей Ростислав ("Цитадель")

II

Бочковський Роман (Центр Степанова)

III

Давидов Василь (Клуб РБ "Берксерки")

Вагова категорія – 80 кг:

I

Назарець Юрій (БК "Хануман")

II

Кагуй Іван (ГО "СК Ковальчука")

III

Чернецький Максим (А.С.В.)

Вагова категорія – 90 кг:

I

Костишин Дмитро (Клуб РБ "Берксерки")

II

Волох Дмитро (А.С.В.)

III

Сливчук Михайло (БК "Хануман")

Вагова категорія – +90 кг:

I

Слюсарчук Ігор (БК "Хануман")

II

Березюк Олександр (А.С.В.)

III

Чуйко Андрій (Клуб "RFP")

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити