Результати матчів восьмого туру Екстра-ліги з футзалу. Львівська "Енергія" програла херсонському "Продексіму"

01 листопада 13:30
Переглядів: 84
Футзал

Результати матчів восьмого туру Екстра-ліги з футзалу:


Локомотив (Харків) 7:4 (1:2) Ураган (Івано-Франківськ)

Дата і час проведення матчу: п’ятниця, 30.10.2015, 15:00 

Місце проведення: м. Харків, ПС Локомотив ім. Г. Кірпи   

Арбітри матчу: Руслан Лутій (Київ), Ігор Кравченко (Суми) 

Спостерігач арбітражу: Олександр Король (Донецьк)

Голи: Рогачов (13, с.в.), Кисельов (18), Валенко (22), Д. Сорокін (23, 38), Журба (25), Овсянніков (40) - Рудавець (17), Боргун (28), Цілик (29), Корсун (35, с.в.)

Попередження: Бондар (34) - Цілик (25)

Вилучення: не було


Спортлідер+ (Хмельницький) 6:2 (2:1) Кардинал-Рівне (Рівне)

Дата і час проведення матчу: субота, 31.10.2015, 12:00 

Місце проведення: м. Хмельницький, СК УМВС   

Арбітри матчу: Максим Чубінський (Київ), Олексій Фесенко (Харків) 

Спостерігач арбітражу: Сергій Кравцов (Київ)

Голи: Калуков (6), Шеремета (15, 22), Педяш (21, 28), Подлюк (29) - Жак (5), Новак (13)

Попередження: Педяш (9), Власович (16) - Сондак (7), Новак (39)

Вилучення: немає

 

Приват (Кривий Ріг) 1:3 (1:2) ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ)

Дата і час проведення матчу: субота, 31.10.2015, 13:00 

Місце проведення: м. Кривий Ріг, СК ДВНЗ КНУ   

Арбітри матчу: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Олександр Білащенко (Чернігів) 

Спостерігач арбітражу: Сергій Стрілецький (Суми)

Голи: Ломака (7) - Дзюба (11), Мануйленко (20, 36)

Попередження: Ломака (11), Бойченко (16), Мансуров (38) - Дзюба (19), Цапов (33)

Вилучення: Ломака (7) - немає

 

Продексім (Херсон) 4:3 (2:2) Енергія (Львів)

Дата і час проведення матчу: субота, 31.10.2015, 14:00 

Місце проведення: м. Херсон, СК ВУФК  

Арбітри матчу: Олег Іванов (Дніпропетровськ), Олександр Кухарь (Кривий Ріг) 

Спостерігач арбітражу: Валерій Михальський (Київ)

Голи: Чуднов В. (7), Чуднов А. (20), Сопільняк (37), Скорий (40) - Грицина Мих. (3), Коваль (19), Павленко (27)

Попередження: Тіаго (20), Чуднов В. (26), Волянюк (27), Чуднов А. (32) - Грицина Мих. (23), Кузь (35)

Вилучення: немає

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

  Місце    

                                 Команда                                     

М В Н П Мз Мп Очки
1 Локомотив (Харків)  7  7 0 0 37 11 21
2 Енергія (Львів) 8 6 0 2 32 22 18
3 Продексім (Херсон) 7 4 1 2 19 16 13
4 Спортлідер+ (Хмельницький) 7 4 0 3 32 29 12
5 Титан-Зоря (Покровське) 7 4 0 3 22 20 12
6 ЛТК-ІнБев-НПУ (Луганськ/Житомир/Київ) 7 2 1 4 16 23 7
7 Ураган (Івано-Франківськ) 7 1 3 3 19 25 6
8 Приват (Кривий Ріг) 7 1 1 5 18 33 4
9 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 0 0 7 13 29 0
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити