Результати першого туру футзального марафону на Івано-Франківщині

19 листопада 10:30
Переглядів: 89
Футзал

У неділю, 15 листопада, взяв старт футзальний марафон на Івано-Франківщині. Першими змагання розпочали команди вищої ліги, десятим учасником змагань у якій став«Чорний острів» (Чорнолізці).

Наступної неділі до команд головного дивізіону приєднаються учасники першої ліги, які й розпочнуть футзальний вихідний у манежі коледжу фізвиховання.

У першості області змагатимуться: ДПС та “Helix-Галицький двір”(торішні учасники чемпіонату), івано-франківський “Легіон”, МФК “Микуличин”, “Вихор” (Ямниця), новачки – МФК “Снятин”, МФК “Долина” та делятинський “Прут”, який знову повертається до футзальних баталій.

Нагадаємо, що керівництво асоціації футзалу продовжить традицію проведення виїзних матчів чемпіонату (за календарем змагань) у містах нашої області, де є добрі умови (стандартні зали) для проведення матчів із футзалу, аби шанувальники “малого” м’яча насолоджувалися цією захоплюючою грою. Така ж традиція цього сезону буде запроваджена і в першій лізі.

ТАБЛО ПЕРШОГО ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ

СК “ГОРОДЕНКА” – “МЕДИК” Івано-Франківськ – 10:5 (5:3)

Голи: Т. Петришин (1), Р. Михайлюк (3, 9, 18, 21), В. Шевчук (6), Ю. Гавриш (15, 19), Н. Король (28), І. Григорів (29) – З. Василик (9), Б. Пиндиківський (10), Н. Прокопів (12, 24), В. Федорюк (23).

Городенка: І. Григорів, Р. Михайлюк, М. Кривко, В. Шевчук, Н. Король, В. Гультай, Т. Петришин, Р. Барик, Д. Човганюк, Ю. Гавриш, В. Валовський, О. Григорів. Тренер – М. Кривко.

Медик: Ю. Логажевський, Т. Василів, В. Федорюк, Б. Пиндиківський, Т. Овчар, Б. Бородиця, Б. Кучак, Н. Прокопів, П. Шимків, Л. Шемелько, З. Василик, О. Твердохліб.

Тренер – Р. Ярий.

Арбітри: В. Крашенінніков, В. Гронський. Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

У Городенці матч розпочався найраніше, о 12:00, тож і перший гол нового чемпіонату забито саме на майданчику тамтешнього ДЮСШ. Причому, гравець господарів Тарас Петришинзробив це вже на 43-й секунді поєдинку. Далі з інтервалом у три хвилини господарі відзначилися ще тричі, допоки гості не “проснулися”, відзначившись своїм голом на 10-й хвилині. Миттєва розслабленість городенківців коштувала їм ще двох голів, і здавалося, що команди підуть на перерву з інтригуючим рахунком 4:3, але організовані господарі зусиллями Юрія Гавриша за 8 секунд до сирени на перерву ще встигли “забити у роздягальню”.
У другому таймі господарі знову були результативні у його дебюті і ще тричі відзначилися, довівши рахунок до розгромного. До речі, ветеран “Городенки” Роман Михайлюк наче згадав свою футбольну молодість, коли що матчу забивав у ворота суперників по три-чотири голи. У цьому матчі він аж чотири рази вправно “розібрався” із захистом «медиків». А його команда впевнено перемогла у стартовому матчі/

А в Івано-Франківську шанувальники футзалу вже добряче скучили за улюбленою грою (обласні змагання ще ніколи так пізно не розпочиналися, “Ураган” грає далеко від дому), тож минулої неділі сповна змогли задовольнити вболівальницький. Адже старту обласних змагань передував перший матч розіграшу Кубка України між “Візою Втормою” та хмельницьким “Спортлідером-2”. Приємно, що наші представники впевнено перемогли гостей – 5:1, продемонструвавши хорошу та результативну гру.

“УРАГАН – 4” Івано-Франківськ – “РЕВЕРА” Івано-Франківськ – 1:1 (1:1)

Голи: М. Слободян (12) – Р. Ципердюк (10).
Ураган-4: В. Крук, Т. Кузик, М. Слободян, Д. Андрусяк, В. Костюк, Ю. Костишин, А. Максим’юк, В. Лесів, Р. Остафійчук, І. Кіфяк, П. Кіфяк, А. Клебан. Тренер – В. Гундяк.
Ревера: Р. Бурда, Р. Ципердюк, Д. Бєлоусов, Т. Фітковський, О. Макогон, І. Сорока, В. Рій, В. Середюк, Ю. Федчишин, М. Курчій. Тренер – В. Рій.
Попередження: О. Макогон (20).
Арбітри: В. Крашенінніков, П. Липецький, Я. Вовчок, В. Гронський. Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

Матчем-відкриттям нового чемпіонату в Івано-Франківську став поєдинок між “Ураганом-4” та МФК “Ревера”. Цікавий і напружений матч тримав у напрузі вболівальників аж до фінальної сирени. Гравці обох команд мали чимало нагод, аби вразити ворота один одному, але то самі діяли не точно, то воротарі цього вечора були на висоті. І ,як результат, у підсумку – бойова, але така не звична для аматорського футзалу нічия – 1:1.

“КУРІНЬ-ПАС” Івано-Франківськ – “ГАЗОВИК” Івано-Франківськ – 4:4 (1:1)

Голи: В. Крикунов (2, 20), Є. Зеленчук (18), М. Федюк (26) – В. Боришкевич (4, 27), Р. Вірстюк (19), Г. Яворський (19).

Курінь-Пас: Р. Зубкевич, В. Кліщ, Т. Чеховський, О. Близнюков, Є. Зеленчук, М. Ліпатов, В. Крикунов, М. Федюк. Тренер – А. Іванцюк.

Газовик: В. Кучера, А. Вандзіляк, О. Локатир, С. Локатир, Р. Курташ, О. Барановський, Р. Вірстюк, В. Данищук, М. Макогон, Б. Оринчак, В. Боришкевич, Ю. Іванишин, П. Дмитрів, Г. Яворський. Тренер – І. Данилишин.

Попередження: М. Ліпатов (13), В. Крикунов (20) – Ю. Іванишин (20), Р. Вірстюк (24).

Вилучення: Є. Зеленчук (19) – позбавлення суперника явної можливості забити гол.

Арбітри: Я. Вовчок, В. Гронський, П. Липецький, В. Крашенінніков. Спостерігач арбітражу – І. Овчар.

У цьому матчі суперники також діяли безкомпромісно і ніяк не хотіли “відпускати” один одного. Дебютант вищої ліги “Газовик” добре кадрово підсилив свій склад порівняно з торішнім чемпіонським у міських змаганнях і прагнув уже з першого туру задекларувати свої високі амбіції на новий сезон, вже в області. Але перший суперник “іменитого” дебютанта не з лякливих і одразу прийняв виклик. Відбивши перші атаки, гравці “Курінь-Пасу” самі пішли в наступ і добилися успіху вже в дебюті матчу. “Газовикам” довелося добре попотіти, щоб зрівняти рахунок. Далі рівна боротьба точилася весь перший тайм, але голів вболівальники не бачили. Відмінно діяли воротарі.

У другому таймі ”мішок” із голами розв’язався. За три хвилини суперники по двічі вразили ворота один одного. Але рахунок знову став нічийним – 3:3. Однак, суперники продовжували комбінувати, щоб вирвати перемогу на старі. Досвідчені гравці “Газовика” взяли у справжню облогу карний майданчик і ворота “курінних”, але м’яч вперто оминає рамку, а коли, здавалося, що він уже в сітці, воротар “Курінь-Пасу” Роман Зубкевич залишався на висоті. А коли наприкінці матчу молоді “курінні” все-таки втекли в контратаку і забили, здалося, що буде сенсація. Однак, вже через хвилину досвід узяв верх, і “Газовик” зрівняв рахунок. На більше в обох команд сил вже не було, тож бойова нічия – 4:4.

“УРАГАН-2 КФВ” Івано-Франківськ – “SANDALINO” Коломия – 5:0 (3:0)

Голи: А. Голей (3), Н. Швед (10, 15), М. Микитюк (16), В. Завертаний (30).

Ураган-2: Р. Джус, М. Микитюк, Н. Швед, В. Баланик, А. Голей, А. Дем’яник, О. Павелко, О. Негела, М. Масевич, А. Душинський, В. Завертаний. Тренер – Ю. Костишин.

Sandаlino: В. Мегдиник, І. Крамар, П. Іваничук, Н. Маковійчук, Д. Яцик, М. Кулик, В. Маковійчук, А. Сочка, Ю. Островський. Тренер – В. Корнута.

Попередження: Д. Яцик (Коломия). Арбітри: В. Крашенінніков, П. Липецький, В. Гронський, Я. Вовчок. Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

Матч між “Ураганом-2 КФВ” та коломийським “Sandolino” (назва сітки взуттєвих магазинів) виявився менш видовищним та напруженим. Незважаючи на те, що молоді “ураганівці” значно омолодили свій склад, вони без надзусиль здолала суперника, який, схоже, ще грає у великий футбол і до залу не звик.

“Віза Вторма” матч першого туру пропустила через виступ у розіграші Кубка України.

1

Бомбардири

4 – Роман Михайлюк (СК Городенка)

2 – Володимир Боришкевич (Газовик), Юрій Гавриш (СК Городенка), Назар Швед(Ураган-2), Володимир Крикунов (Курінь-Пас), Назар Прокопів (Медик).

Матчі другого туру

22 листопада (неділя)

16.00 “Газовик” – “Ураган-2 КФВ”

17.00 “Sandаlino” – “Віза Вторма”

18.00 “Ревера” – СК “Городенка”

19:00 “Ураган-4” – “Курінь-Пас”

“Медика” – «Чорний острів» Чорнолізці – матч відбудеться на тижні через участь команди з Тисменицького району у чвертьфіналі розіграшу Кубку міст і районів Івано-Франківщини.