Результати п'ятнадцятого тур Першої ліги з футболу. Втрачений шанс "пивоварів"

02 листопада 13:15
Переглядів: 64
ффу

У ці вихідні клуби Першої ліги зіграли матчі 15-го туру в чемпіонаті. В одному з протистоянь першості столична команда «Оболонь-Бровар» не зуміла у рідних стінах виграти у відвертого аутсайдера – тернопільської «Ниви» - 2:2.

Зважаючи на чутки про те, що «Нива», яка перебуває у скрутному фінансовому становищі, могла не приїхати у Київ на очну зустріч із «Оболонню-Бровар», гра для підопічних Сергія Солдатова не обіцяла жодних складнощів. Втім, незважаючи на усі проблеми тернополян, вже на старті матчу гості продемонстрували, що не збираються складати зброю на милість одному з лідерів чемпіонату. Вже на 2-й хвилині Волошинович перехопив м‘яч на лівому фланзі атаки, змістився в центр і з 20-ти метрів пробив у «дев‘ятку» воріт Федорівського.

Після такого шокуючого початку господарі спробували нашвидкуруч відновити паритет, однак кілька поспіль атак «пивоварів» результату не принесли. Більше того, «Нива» отримала нагоду збільшити перевагу у рахунку після позиційної помилки Сахнюка, але Федорівський зіграв надійно у рамці.

Поступово кияни збільшили тиск на ворота Поповича, а коли отримали право пробити штрафний удар на 24-й хвилині, Фаворов поклав «сферу» у верхній кут воріт тернопільської команди.

Забитий «біло-зеленими» гол ніяк не вплинув на футболістів з Тернополя, і вони продовжили активно контратакувати, не боячись йти вперед. Господарі ж горіли бажанням виграти, а тому раз-по-раз створювали тиск на ворота суперників. На 37-й хвилині «Оболонь Бровар» знову отримала право на штрафний удар. У черговий раз Фаворов ударом зі «стандарту» у дев‘ятку змусив Поповича капітулювати, оформивши дубль.

У випадку успішного завершення зустрічі «пивовари» б могли святкувати проміжний успіх – лідерство у чемпіонаті. Але не сталося, як гадалося. На 85-й хвилині футболісти «Ниви» вдало розіграли кутовий: Волошинович відгукнувся на навісну подачу від партнера і пробив точнісінько у кут воріт — 2:2.

«Оболонь-Бровар» (Київ) – «Нива» (Тернопіль) – 2:2

Голи: Фаворов (24, 38) – Волошинович (2, 85)

Попередження: Бідловський (90+1) - Жицький (64), Волошинович (86), Мучак (87)

«Оболонь-Бровар»: Федорівський — Кіцута, Аблітаров, Пінчук, К. Коваленко, Проневич, Фаворов, Слободян (О. Мандзюк, 59), І. Коваленко, Сахнюк (Бідловський, 58), Продан (Корнєв, 77)

«Нива»: Попович — Гудак, Озарків, Яневич, Портянко, Кухарчук, Бочкур, Мучак, Волошинович, В. Бадло (Фаюк, 71), Жицький