Результати відкритого Чемпіонату Тернопільської області з літнього біатлону на призи Бринзака та Підгрушної

23 жовтня 19:36
Переглядів: 171
підгрушна

11 – 12 жовтня 2014 року на навчально-спортивній базі  ФСТ «Колос» в с.Підгороднє, Тернопільського району відбулися  Всеукраїнські змагання  з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України за участі Олімпійської чемпіонки XXII Зимових Олімпійських ігор в Сочі Олени Підгрушної . В змаганнях прийняли участь спортсмени Тернопільської, Івано-Франківської, Вінницької, Львівської, Закарпатської  областей.

Результати переможців та призерів змагань. 

11.10.2014 р. Спринт

Чоловіки 1996 р.н. і старші
1. Моравський Іван  КМС  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
3.Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Бригадир Роман (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Бригадир Руслан (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Підгрудний Андрій (ШВСМ  м.Тернопіль)             тренер  Бунт О.

Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина  МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
2. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Кручова Марія (ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І.
3. Макара Маряна  (Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1. Копитко Василь   (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
2. Демкович Дмитро (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.
3. Мойса Євген  (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.

Дівчата 1999-2000 р.н.
1. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос )  тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Гаврищук  Дарина (Вінницька обл..)  тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1. Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Шумський Дмитро (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3. Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1. Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2. Городна Юлія (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Глинські О.
3. Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

12.10.2014 р. Гонка на лижоролерах.

Чоловіки 1996 р.н. і молодші
1. Лесюк Тарас ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Цебринський Назар (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3. Труш Віталій ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І
              
Жінки 1996 р.н. і старші
1. Беган Ірина МС (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
2. Кручова Марія КМС ( ШВСМ  м.Тернопіль) тренер  Бунт О.
3. Гончарук Ольга (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І

Юнаки 1997-98 р.н.
1. Марфут Микола  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Підгрудний Андрій ( ШВСМ  м.Тернопіль)  тренер  Бунт О.
3. Бригадир Руслан ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.

Дівчата 1997-98 р.н.
1. Брикайло Маряна ( Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
2. Дячук Наталя (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Починок І
3. Макара Маряна ( Сільська ДЮСШ Тернопільського р-ну) тренер Сцібайло І.

Юнаки 1999-2000 р.н.
1.  Фірцович Володимир (м. Новояворівськ, Львівська обл.) тренер Іванишин А.
2.  Рогацький Іван (Івано-Франківська обл.) тренер Починок І
3.  Мойса Євген (м. Новояворівськ, Львівська обл.)  тренер Іванишин А.

 Дівчата 1999-2000 р.н.
1.. Ільницька Василина  ( т-во Динамо, Колос ) тренер Меркушина І.
2. Ваврійчук Сніжана (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Бурик Н.
3 . Гаврищук  Дарина  (Вінницька обл..) тренер Йолтуховський Ю.

Юнаки  2001 р.н. і молодші
1.  Мандзин Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Крикончук  Юрій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Кирилюк В.
3.  Галат Віталій (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.

Дівчата  2001 р.н. і молодші
1.  Зорій Мажена (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
2.  Мандзин Маряна (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону) тренер Моравський В.
3.  Медова Олександра  (Тернопільська ОДЮСШ з біатлону)  тренер Моравський В.

Переможці та призери нагороджені грамотами, медалями, та призами. Нагородження проводила Олена Підгрушна. Головним суддею змагань призначений Заслужений  працівник   фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер з біатлону  Ігор Починок.

Оргкомітет

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити