Рік на "Арені". Фанати голосують присутністю

13 грудня 11:30
Переглядів: 119
Арена Львів

Для українського футболу 2016 рік видався сумним хоча б з однієї причини. Навіть без урахування останніх турів, вже можна було сміливо говорити про падіння глядацького інтересу. Підраховано, що поєдинки цього чемпіонату збирали найменше уболівальників на трибунах за весь час існування незалежного українського футболу. 

Причин тут достатньо. Війна на Сході, через що велика кількість команд не має можливості виступати на домашніх аренах, фінансова криза, що повела за собою зникнення не лише середняків, але й нещодавніх лідерів, інформація про матчі з фіксованими результатами, що з’являються у ЗМІ ледь не після кожного туру... Власне, знизився і сам рівень чемпіонату, адже чимало легіонерів, які грали роль першої скрипки, поїхали з України, а молоді хлопці, власні вихованці, які мали б їх замінити, демонструють свої навички хіба епізодично. 

Йдучи на зустріч уболівальникам, які неодноразово зверталися до клубу із проханням змінити стадіон, з початку 2016 року львівські «Карпати» переїхали на «Арену Львів». Увесь рік «зелено-білі» приймали гостей саме тут. Загалом, «леви» провели на новому стадіоні 14 поєдинків: 5 у завершальному етапі минулого чемпіонату та 9 у першій частині теперішньої Ліги Парі-Матч. Цікаво те, що 5 весняних матчів зібрали уболівальників більше, аніж 9 поєдинків літньо-осінньо-зимового періоду. 

Загалом весною на «Арену Львів» прийшов 33 041 уболівальник. Найбільше глядачів зібрали стартові поєдинки 2016 року проти київського «Динамо» (14 656) та «Дніпра» (8 451).  

У теперішньому чемпіонаті знову ж таки наразі лідирують стартові матчі. Поєдинки із «Динамо» та «Шахтарем» зібрали 10 044 та 6 743 глядачів, відповідно. Загалом же, 9 ігор на «Арені Львів» відвідали 31 223 глядачі. 

Якщо взяти до уваги усі матчі в цьому році, то загальна відвідуваність становить 64 264 уболівальники, в середньому це 4 590 глядачів на один матч. 

Окремо варто виділити і неодмінну присутність карпатівських уболівальників на виїзних поєдинках. Не залежно від рівня суперника та відстані, що її доводиться долати, не було ще жодного матчу, де «зелено-білі» залишалися без підтримки. 

ФК «Карпати» щиро вдячний кожному уболівальнику, який відвідував матчі команди у 2016 році та сподівається, що наступного року їх буде значно більше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: