Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету Тернопільської обласної федерації футболу

04 січня 17:30
Переглядів: 287
ТОФФ

Контрольно-дисциплінарний комітет ТОФФ - Вирішив:

1.1. За непристойні, образливі та нецензурні вислови в адрес арбітра згідно з ДОДАТКУ 5 та статті 21 п. 2. Дисциплінарних правил ФФУ відсторонити гравця команди «Black and White» Слободян М. терміном на 2 (дві) і 1 (одна) умовно гри від участі у чемпіонаті Тернопільської області з футзалу, а також винести клубу «Black and White» дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри, у випадку не сплати позбавити команду «Black and White» трьох очок турнірної таблиці.

2.1. Згідно статей 60. п 4.3. (Юрисдикція КДК), 59. (Кворум), 57. п.1. (Конфіденційність), та за результатами розгляду додаткових доказів стаття 74 п. 2.9 (Докази) Дисциплінарних правил ФФУ вирішили скасувати дисциплінарну санкцію (жовта картка) гравцю команди «Металіст» Бадло І.

У відповідності до статті 81 рішення КДК може бути оскаржене протягом 10 (десяти) днів з моменту його отримання у Контрольно-дисциплінарному комітеті ФФУ (за адресою: м. Київ провулок Лабораторний 7а).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: