Рішення Контрольно - дисциплінарного комітету Тернопільської обласної федерації футболу

09 лютого 13:30
Переглядів: 193
ТОФФ

З урахуванням наведеного, Контрольно-дисциплінарний комітет ТОФФ - Вирішив:

1.1. За застосування фізичної сили до офіційних осіб під час матчу згідно з ДОДАТКУ 5 та статті 21 Дисциплінарних правил ФФУ відсторонити гравця команди «Лакшері» Григоращука А. терміном на 6 (шість) ігор від участі у чемпіонаті Тернопільської області з футзалу, а також винести клубу «Лакшері» дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри, у випадку не сплати позбавляти команду «Лакшері» трьох очок турнірної таблиці кожного туру до повної сплати грошового внеску.

1.2. За непристойні, образливі та нецензурні вислови згідно з ДОДАТКУ 5 та статті 21 Дисциплінарних правил ФФУ відсторонити гравця команди «Динамо» Кантелюка Р. терміном на 2 (дві) гри і 1 (одна) умовно від участі у чемпіонаті Тернопільської області з футзалу, а також винести клубу «Динамо» дисциплінарні санкції у вигляді грошового внеску у розмірі – 200 (двісті) гривень, який повинен бути сплачений на рахунок ТОФФ до наступної календарної гри, у випадку не сплати позбавляти команду «Динамо» трьох очок турнірної таблиці кожного туру до повної сплати грошового внеску.

У відповідності до статті 81 рішення КДК може бути оскаржене протягом 10 (десяти) днів з моменту його отримання у Контрольно-дисциплінарному комітеті ФФУ (за адресою: м. Київ провулок Лабораторний 7а).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: