Рівненський "Верес" домовився з "Ареною Львів" про матчі Прем'єр-ліги

16 червня 14:22
Переглядів: 313
Арена Львів

Комерційний директор «Арени Львів» Олексій Семенюк розповів у коментарі телеканалу «Футбол 1», які команди можуть виступати на стадіоні в наступному сезоні.

«Сподіваємося, що в новому сезоні ми підпишемо договір з «Карпатами». Зараз ми на фінальній стадії, думаю, що до кінця червня це станеться. Тривають переговори з «Зорею» щодо матчів Ліги Європи. У нас є певна усна домовленість, зараз ми перебуваємо на етапі розробки договору і фіналізації усіх процесів. Щодо «Вереса», то у нас є з ними договір. Вони подають нас як основний стадіон на наступний сезон. Але всі подробиці щодо кожного матчу ми будемо обговорювати в майбутньому», - зазначив Олексій Семенюк.

Нагадаємо, що рівненський «Верес» отримав право грати в наступному сезоні УПЛ, оскільки чернігівська «Десна» не отримала атестат на виступи у Прем'єр-лізі. Домашній стадіон рівненської команди перебуває на реконструкції. Керівництво «Вереса» розглядало також можливість виступати на стадіоні «Авангард» у Луцьку, але вболівальники «Волині» пригрозили зривати матчі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: