Різдвяний турнір на призи Миколи Морозюка відбувся в Червонограді

24 січня 14:50
Переглядів: 397
морозюк

Нещодавно, 10-го – 11-го січня, у Червонограді відбувся Всеукраїнський Різдвяний турнір з міні-футболу на призи гравця збірної України з футболу, вихованця місцевої ДЮСШ No 2 Миколи Морозюка (директор школи – Олександр Воєвода, перший тренер – Ярослав Мурований). Організатори турніру – Ігор Комарницький, Василь Гавалко, Віктор Заяць.

За гарною традицією спортивний захід відкрив отець Зеновій Буньо, який виголосив напутнє слово та поблагословив усіх присутніх. У відкритті змагань узяв участь також міський голова Червонограда Ігор Чудійович.

У представницькому турнірі, що проходив у Палаці спорту «Шахтар» ОЛК «Ровесник» (директор – Василь Карвацький), нагороди виборювали дванадцять команд із різних областей країни.

До групи А увійшли колективи з Люблинця, Дрогобича, Львова, Пустомит, Жидачева, Миколаєва. У групі Б змагалися команди з Червонограда, Луцька, Жовкви, Соснівки, Добротвора, Ковеля.

Боротьба на майданчику точилася дуже цікава та напружена. У підсумку перше місце посіли представники Ковеля, на другомі місці розташувалися юні футболісти з Люблинця, третьою фінішувала команда з Миколаєва.

По завершенні турніру відбулося нагородження учасників. Церемонію провів Микола Морозюк, який власне наповнив призовий фонд. Усі команди отримали кубки, медалі та грамоти. Кращим гравцям у кожній із команд було вручено пам’ятні статуетки та грамоти. Ще одна когорта кращих гравців у командах відзначена спортивною атрибутикою від Миколи Морозюка. Своєю чергою голова Федерації футболу Червонограда Богдан Ляховський вручив кожній із команд по смачному торту.

Окрім цього, Микола Морозюк, який був присутній на змаганнях і у перший день, і у другий, зробив цінний подарунок червоноградській ДЮСШ No 2, де свого часу навчався, – два комплекти форми, а також м’ячі.

Організатори та учасники турніру висловили подяку за кваліфікований арбітраж суддівській бригаді у складі Володимира Мигаля та Степана Чопа.

Додому юні футболісти поверталися у гарному настрої, адже були задоволені умовами, створеними для їх проживання та виступів, а також чесною боротьбою, що панувала на спортивному майданчику. Тож можна, звісно, стверджувати, що турнір на призи вихованця червоноградського футболу, гравця збірної України та донецького «Металурга» Миколи Морозюка пройшов на високому організаційному та спортивному рівнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: