РК "Хмельницький" розгромив "Роланд"

02 травня 09:45
Переглядів: 300
роланд
Регбійний клуб «Хмельницький» в рідних стінах прийняв івано-франківський «Роланд»

Матч розпочався із затримкою в хвилин сорок. Причина – івано-франківці запізнилися.

Та, як виявилося, це була не єдина проблема в проведенні цієї гри. «Роланд» приїхав без форми та не в повному складі. «Врятували» ситуацію хмельничани. Вони дали гостям комплект своєї старої темно-синьої форми, а також декількох гравців з власної команди. «Це не найслабкіші наші гравці, - каже капітан РК «Хмельницький» Олег Валюс. – Просто саме ці хлопці через різні обставини не завжди приходили на тренування, а тому сьогодні отримали ігрову практику в складі «Роланда». І вони, незважаючи на те, що грали проти своєї рідної команди, виклалися на повну». Між іншим, деякі хмельницькі спортсмени встигли зіграти в одному матчі за дві команди. Зокрема, Андрій Лещенко в першому таймі грав за РК «Хмельницький», а в середині другого знову вийшов на поле… в складі івано-франківців.

Щодо самого матчу, то він пройшов під диктовку господарів. Вже на четвертій хвилині матчу Роман Шостацький заніс спробу, принісши своїй команді п’ять очок, а Мирослав Шуляк додав ще два бали після вдалої реалізації. Ну, а перший тайм завершився з рахунком 36:3 на користь РК «Хмельницький».

У другому таймі малюнок гри не змінився. Хмельничани клали спробу за спробою, а Шуляк у шести реалізаціях зміг чотири рази вдало пробити. Єдине, що зіпсувало свято, так це епізод у середині тайму, коли хмельничанин В’ячеслав Андрушко, який грав за «Роланд», отримав травму та покинув стадіон на кареті швидкої допомоги.

Ну, а фінальний свисток в матчі зафіксував переконливу перемогу хмельничан з рахунком 74:3. Найрезультативнішими в матчі в складі хмельницького клубу стали Роман Гуцалюк (15 очок) та Мирослав Шуляк (14 очок).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: