"Робимо усе, аби "Арену Львів" здати в повну експлуатацію", - Денис Ринський

23 травня 08:38
Переглядів: 302
Арена Львів

Директор «Арени Львів» Денис Ринський заявив, що він та його команда робить усе можливе, аби стадіон здати в повну експлуатацію якомога швидше. Про це він сказав під час прес-конференції.

«Повірте, робимо усе можливе, аби це відбулося якомога швидше, - каже Денис Ринський. – Перша черга будівництва стадіону уже здана в експлутаацію, а друга – ще ні. Тут мова йде про найважливіші системи стадіону.  Є певні патові ситуації, які не дозволяють нам цього зробити. Є певні проблеми та порушення, з якими ми боремося. Аби подолати усі труднощі у цьому питанні, створили окрему робочу групу. Потрібна перевірка багатьох систем стадіону. Повну інформацію маємо лише по третині з них. Також потрібна інвентаризація, аудит та внесення змін у проект цього об'єкту».

Втім, коли саме стадіон буде зданий в повну експутацію, Ринський не сказав, додавши, що робить усе можливе, аби це відбулося якомога швидше.

Також Денис Ринський додав, що з того часу, як він став директором «Арени Львів», суттєво зменшилися борги стадіону. Втім, величесні витрати за енергоносії та інші платежі наразі не дають стадіону працювати в самоокупність та свій прибуток. Ймовірно, такий розвиток подій уже буде у 2016 році. Оскільки «Арена Львів» не має державного фінансування, керівництво стадіону звернулося до міністерства молоді та спорту України, аби отримати гроші, за які можна було б покрити витрати за енергоносії. За словами Ринського, їм відповіли відмовою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: