"Рочин" (Соснівка) - "Покуття" (Коломия): анонс матчу

06 серпня 13:25
Переглядів: 322
рочин нива

Сьогодні свій перший матч у чемпіонаті України серед аматорів зіграє коломийське "Покуття". Команда Любомира Корнути на виїзді зустрінеться із ФК "Рочин" з передмістя Червонограда.

Рочин (Соснівка, Львівщина) - Покуття (Коломия)
с. Соснівка, 18:00
Чемпіонат України серед аматорів, 1 тур

Соснівка – невеличке місто на півночі Львівської області. Як і декілька інших міст у цьому регіоні, воно було засноване у середині 20-го століття, а саме у 1955 році, як селище Кірове. А пов'язане це було із розвитком вугільної промисловості, зокрема Львівсько-Волинського вугільного басейну. Не важко здогадатись, що із заснуванням міста збудували стадіон та створили футбольну команду.

Перед стартом нового сезону суперники коломиян обзавелися власним офіційним сайтом. Дуже приємно, коли аматорський колектив працює в цьому напрямку, займаючись висвітленням власної діяльності. До речі, в коломиян теж оновився сайт, враховуючи зміну назви. 

Минулого сезону ""Рочин" посів п'яте місце у групі 1 аматорського чемпіонату України. Ходили навіть такі слухи, що соснівський колектив підвищиться в класі і стартує в другій лізі. Та команда із передмістя Червонограда вирішила продовжити виступи у чемпіонаті ААФУ та Плем'єр-лізі Львівщини. До речі, після першого кола у обласному чемпіонаті суперники коломиян йдуть п'ятими, відставання від СКК "Демня" лише 7 очок. Домашні матчі "Рочин" проводить на стадіоні "Шкільний".

Прогнозувати шанси команд на успіх у дебютному турі, річ невдячна. Звичайно, "Рочин" матиме перевагу власного поля, команда не перший рік виступає на всеукраїнському аматорському рівні. Але і в коломиян досвідчений та зіграний колектив. Тому шанси суперників напевно варто назвати рівними.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: