Родич восьминога Пауля передбачатиме результати ЧЄ-2012

01 квітня 17:03
Переглядів: 192
Vosmunig

Двоюрідного братика знаменитого восьминога Пауля – Пауло – залучать до роботи під час Євро-2012, а власне для передбачень результатів гри португальської національної збірної. Нагадаємо, груповий етап команда проведе в Україні – у Львові та Харкові. Відучора, з 28 березня, восьминіг перебуває в океанаріумі Sea Life в Порту, куди він був перевезений з іншими німецькими головоногими.

Як заявили представники акваріуму в Оберхаузені, яке надало в користування Пауло до кінця 2012 року для вистави «Пауломанія», брат знаменитого морського пророка має не гірші здібності, ніж його попередник.  Нагадаємо, два роки під час ЧС-2010 Пауль без промаху називав результати збірної Німеччини в ПАР. Він вгадав також результат фінального поєдинку, в якому Іспанія перемогла Нідерланди з рахунком 1:0. Проте невдовзі після ЧС Пауль помер.

Як і в Оберхаузені, організатори «Пауломанії» обіцяють влаштовувати демонстративні передбачення напередодні кожного матчу збірної Португалії – з двома кошиками і прапорцями команд. Команда, на яку вкаже щупальцем Пауло і означатиме вибір морського «пророка».

Керівництво океанаріуму Sea Life зазначає, що під час першого розіграшу,  запланованого на 8 червня, Пауло матиме складний вибір між його попереднім і нинішнім власником, адже першу гру збірній Португалії випадає провести з німцями – 9 червня. Ще два випробування заплановано на 12 і 16 червня – з Данією і Голландією, повідомляє РАР.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: