Родина Андрія Гусіна вирішила провести матч у Львові

06 жовтня 18:02
Переглядів: 116
Андрій Гусін

«За ініціативи Почесного президента ФК «Карпати» Петра Димінського у нас відбуватимуться різного роду заходи під гаслом «Ніщо не забуте, ніхто не забутий». Першою ластівкою стане матч пам’яті Андрія Гусіна – колишнього гравця «Карпат», «Динамо» та збірної України. Була думка провести цей матч в Києві, але родина Андрія вирішила, що Львів краще підходить, адже саме тут розпочиналася кар’єра видатного футболіста» - каже в.о. генерального директора ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький. 

«Окрім цього матчу у нас відбудеться дитячий турнір, участь в якому візьмуть 15 команд, у тому числі дві польські команди. Фінал турніру пройде за годину до гри «Карпати» - «Динамо», а переможців привітають видатні ветерани на «Україні». 

«Я пам’ятаю, як Андрій Гусін потрапив до «Карпат». Тоді я поїхав на гру в Старий Самбір, адже Андрій виступав в чемпіонаті Львівської області. Автобусом повертався до Львова разом з його мамою і запропонував їй спробувати хлопця в «Карпатах». І так вийшло, що Андрій дебютував дуже вдало – вийшов на заміну і забив два голи у ворота тернопільської «Ниви». Про нього одразу ж почали говорити, а потім і в «Динамо» забрали. Козирем Андрія була швидкість, що й не дивно, адже його батьки відомі легкоатлети» - згадує Юрій Михайлович.  
Нагадаємо, що у неділю, 11 жовтня, о 15:00, на стадіоні «Україна» відбудеться матч пам’яті легендарного українського футболіста Андрія Гусіна. У зв’язку з цією подією відбулася масштабна прес-конференція за участю організаторів заходу. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: