Рогатин прийняв завершальний тур Дитячої ліги України з настільного тенісу

22 червня 18:02
Переглядів: 297
настільний теніс

У спортивному комплексі Рогатинської ДЮСШ пройшов третій (завершальний) тур клубного чемпіонату України з настільного тенісу "Дитяча ліга" серед юнаків 2003 року народження і молодших сезону 2014-2015 рр.

У чемпіонаті брали участь 23 команди. 11-річні та молодші тенісисти представляли на турнірі як дитячо-юнацькі спортивні школи, так і відомі в Україні спеціалізовані дитячо-юнацькі спортивні школи олімпійського резерву й спортивні клуби з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Херсона, Луцька, Чернівців та інших міст. 

Нагадаємо, що перший тур чемпіонату проводився у Львові, другий - у Ковелі Волинської області. За результатами змагань, перше місце посів київський клуб "Гурман", друге - "Славія" (Київ-Славута), а третє - львівська "Надія".

Команда господарів останнього туру, рогатинський СДЮСШОР "Техноцентр" у складі Назара Кіщука, Назара Третяка та Назара Гайового, виступила потужно, посівши підсумкове четверте місце. У рідному спорткомплексі вона навіть перемогла команду "Надія" зі Львова, однак через те, що рогатинські тенісисти пропустили другий тур у Ковелі, вони не змогли поборотись за медалі.

Також у змаганнях виступала калуська команда "Карпатнафтохім" у складі Дмитра Сидоріва, Віталія Ленцика та Віталія Микитина. Калушани дебютували цьогоріч на всеукраїнському турнірі. За словами наставника хлопців Івана Тимчишина, першочерговим завданням було вдосконалити спортивну майстерність та набувати досвід у боротьбі з сильними суперниками. "Команда "Карпатнафтохім" спромоглась досягти досить пристойного результату. Після першого туру ми були 15-і, після другого - 10-і, а в підсумку посіли 11 місце", - зазначив Тимчишин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: