Рогатинщина: Стартував "Весняний кубок "Україна - єдина"

31 березня 20:20
Переглядів: 159
Україна - єдина

У неділю, 30 березня 2014 р., стартував новий турнір на теренах Рогатинщини - "Весняний кубок "Україна - єдина", що проходить на полях Конюшок і Путятинців.

У групі "А" спочатку зіграли господарі Конюшки та дебютант Суперліги Бабухів. Матч пройшов у рівній боротьбі, про що свідчить рахунок - 1:1. Згідно регламенту, після нічийного рахунку в основний час переможець визначається у серії пенальті. Завдяки двом "сейвам" Олега Дволятика перемогу святкували Конюшки - 7:6.

У другій грі квартету Юнашків з рахунком 3:1 здолав Помонята, хоча й першим пропустив м'яч у свої ворота. Відзначимо, що обидва матчі розпочинались з хвилини мовчання, в пам'ять загиблих героїв "Небесної сотні". 

"Весняний кубок "Україна - єдина". Груповий етап. 30 березня 2014 р. 1-й тур

Група "А" (Конюшки)

13:00. Бабухів – Конюшки - 1:2 (1:1, пен. - 6:7)                                                                                         

Голи: Я. Качмар, 81 - Н. Скорохода, 54 

15:00. Помонята – Юнашків - 1:3 (1:2)                                                                                                    

Голи: О. Чопик, 6 - І. Вовк, 27, С. Бойсин, 35, Р. Кліщ, 88 

Група "Б" проводила свої матчі в Путятинцях на "Блєх Арені". О 13:00 на поле вийшли співгосподарі та Черче. Підсумковий рахунок 3:1 на користь Путятинців свідчить про їх перевагу у матчі. Героєм зустрічі став нападник переможців Анатолій Бойко, котрий забив усі три м'ячі своєї команди.

Після прем'єреної гри змагань відбулось урочисте відкриття. Слово мали сільський голова Путятинців Ігор Зіновійович Андрієвський та Іван Сидорак, керівник суддівського комітету федерації футболу Рогатинщини, котрі тепло привітали учасників турніру. Також усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв "Небесної сотні". На завершення капітани усіх команд підняли державний прапор України й усі присутні виконали державний гімн країни.

Після урочистої частини на поле вийшли команди сіл Верхньої Липиці та Лучинців. Звитягу святкували перші - 3:1. Хоча важко спрогнозувати, яким був би перебіг подій на полі, якби за рахунку 1:1 лучинецькі футболісти забили пенальті. 

Група "Б" (Путятинці)

13:00. Черче – Путятинці - 1:3 (0:2)
Голи: Миць, 56 - Бойко, 33, 36, 52

15:00. Лучинці – Верхня Липиця - 1:3 (0:1)
Голи: І. Ільків, 49; Маховський, 53, не реалізував пенальті - А. Галушка, 27, П. Галушка, 58, Кельбас, 69 

Матчі другого туру групового турніру пройдуть наступної неділі, 6 квітня.

Автор - Олег Гиців

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: