"Роланд": без втрат до головного фіналу

31 жовтня 12:53
Переглядів: 165
батяри роланд

Закінчились ігри у групах вищої ліги чемпіонату України з регбі. Свій останній матч івано-франківський «Роланд» провів в Ужгороді проти місцевого університету.

Незважаючи на те, що результат гри вже не впливав на турнірне становище жодної з команд, оскільки «Роланд» завчасно зайняв перше місце у групі, а  закарпатці закріпились на третьому. Незважаючи на це, суперники були налаштовані на гру «без піддавок»:  ужгородці виступали перед своїми земляками, а тому хотіли показати себе з найкращої сторони.

З початку гри господарям вдалось вести рівну гру проти лідера групи, більше того, вони мали дві можливості відкрити рахунок із штрафних, але підвела неточність при їх виконанні. Дальші події розвивались за сценарієм гостей з Івано-Франківська, які чотири рази побували у «місті» господарів і завершили перший тайм на свою користь з рахунком 22:0.

У другому таймі «Роланду» вдалось збільшити свою перевагу і довести гру до перемоги переконливої перемоги 54:5. Цього разу свій внесок у виграш зробили вісім гравців з Прикарпаття: три «спроби» на рахунку капітана команди Віталія Кузнєцова, по два рази відзначились Володимир Хлібкевич, Олександр Лучко та Назар Карач і по разу Володимир Притуляк, Андрій Мандрик і Тарас Ткачук, а Павло Калитка двічі успішно пробив «реалізації».

Здобувши шість виграшів у шести іграх в групі А, «Роланд» зайняв перше місце і у двох іграх з переможцем групи Б одеською «Академією» розіграє звання чемпіона України серед команд вищої ліги. Перша гра відбудеться в Івано-Франківську 2 листопада на стадіоні ім.. Героїв-пожежників.

26 жовтня в Ужгороді також відбувся і перший дитячий фестиваль, у якому взяли участь місцеві юнацькі і дитячі команди, а також команди івано-франківської ДЮСШ-2, львівські команди з ОДЮСШ і клубу «Леви», а також команда «Кремінь» з Пустомит Львівської області. Формат заходу своєю метою передбачав отримання ігрової практики для дітей, які тільки нещодавно почали займатись регбі, а тому результати ігор не фіксувались і всі учасники були відзначені пам’ятними медалями та солодкими «смаколиками». 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: