Роман Деркач: "Тренери "Карпат" U-19 дивляться наші ігри"

28 січня 09:30
Переглядів: 185
Роман Деркач

Анкета проекту «Золотий талант України» добралася і до тренерів юнацького чемпіонату України, що проводиться під егідою ДЮФЛ у категорії U-17. Право відкривати цикл довірено головному тренеру команди СДЮШОР «Карпати» U-17 Роману Деркачу.

– Чи задоволені ви першою частиною сезону у виконанні ваших футболістів? У чому полягає ваш резерв? За рахунок чого команда може додати навесні?
– Ні, не задоволений. Додавати потрібно за рахунок організованих командних дій.

– Назвіть кращі і гірші матчі вашої команди.
– Яскраво виражених поганих матчів не було. Але й те, що ми забили багато м’ячів, не означає, що це реалізовувалося в футбол, в гру. Можна назвати кращим поєдинок з «Буковиною», виграли – 12:0, але й там з того, що можуть, хлопці реалізували тільки відсотків 50–70. А найгірший, напевно, матч вийшов в Моршині зі «Скалою» де ми внічию зіграли – 0:0. Там був не футбол, а боротьба весь час.

– Хто з ваших футболістів найбільш явно прогресував? Хто заслуговує навесні зіграти на професійному рівні?
– Роман Білий. Він був в основі у восьмому класі, а потім випав. У порівнянні з тим часом зараз він істотно додав на своїй позиції, хоча ще є нюанси. Він грає лівого центрального захисника, і поки йому не вистачає деяких компонентів на початку атаки.

– З ким із гравців будете прощатися? З яких причин?
– Ні з ким не будемо прощатися, ще є півроку. Тренери команди U-19 часто дивляться наші ігри, на них ні для кого не зачинені двері. Хто додасть, той і буде підвищуватися в клубній ієрархії.

– Які плани на зимову перерву? Де і коли пройдуть збори? Ким і як плануєте посилитися?
– У нас були невеликі канікули, дали тиждень відпочинку, і вже працюємо в штатному режимі. Зараз їдемо на міжнародні матчі до Польщі, на початку лютого, потім приймаємо участь у турнірі серед дорослих разом з обласними командами. Посилення? У нас уже одинадцятий клас, і якщо новачок, то це має бути людина, яка прийде і буде відразу грати в складі. Тому будемо сподіватися тільки на наших гравців. Правда, є один хлопець на перегляді, але поки, вибачте, без прізвища, тому що це буде неетично.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: