Роман Гаврилюк уже без гіпсу і з понеділка приступить до тренувань

05 жовтня 18:04
Переглядів: 94
Гаврилюк

Півзахисник ФК «Тернопіль» Роман Гаврилюк уже в понеділок, 6 жовтня, приступить до тренувань. Щоправда, не повноцінних, а лише бігатиме по колу.

Нагадаємо, в виїзному матчі 9-го туру проти чернівецької «Буковини» він отримав травму гомілкостопа. В тому поєдинку Роман був замінений, а про приїзді з Чернівців до Тернополя йому наклали гіпс. Лікарі прогнозували, що в гіпсі Гаврилюк перебуватиме три тижні, після чого ще три тижні проходитиме процес реабілітації і лише опісля зможе приступити до тренувань.

Однак, як повідомив клубній прес-службі Роман Гаврилюк, уже після півтора тижні перебування в гіпсі лікарі його зняли, провели діагностику, переконавшись, що процес загоєнні травмованого місця пройшов швидше, ніж очікували. Стало це у середу, 1 жовтня. Кілька днів футболіст витратить на реабілітацію, а далі, як планує Роман, почне тренуватися без навантажень – в основному намотуватиме кола та працюватиме з м’ячем без єдиноборств. І якщо все проходитиме добре і біль у нозі його не турбуватиме, то десь за тиждень Гаврилюк зможе тренуватися уже в загальній групі.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: