Роман Гданський: "Ми давно очікували на таку гру"

03 жовтня 17:15
Переглядів: 138
Роман Гданський

Головний тренер «Руху» Роман Гданський поділився враженнями від розгромної перемоги над ФК «Нива» Вінниця3:0.

- Ми давно очікували на таку гру, щоб так переконливо зіграти. Не в оптимальному складі, бо багато травмованих, але вийшли ті, що вийшли і виконали все, що просили, почали агресивно, не дали зіграти супернику. Думаю, що вболівальники отримали задоволення від футболу.

Було дуже важливо щоб в другому таймі вийти і не зупинитись, зіграти з нуля. Десь перші хвилини вінничани перехопили ініціативу, але ми вирівняли гру і взяли під свій контроль і довели її до логічного кінця. Створили багато моментів, зіграли строго. Вдячний хлопцям, що почули те, що просили, те, що вимагали.

Я радий, що Григорій Баранець вийшов на поле, його ще не вистачає на всю гру, оскільки пауза через травму була дуже довгою, але майстерність у нього є. Десь вибрав свій момент, забив гол. Головне щоб він зараз набирав форму, бо є ще що грати до закінчення першого кола і початку другого.

Автор: Борис Коців
За матеріалами: Галичина спортивна