Роман Гданський: "Все йде по плану все йде добре"

08 листопада 19:57
Переглядів: 203
Роман Гданський

Головний тренер винниківського «Руху» Роман Гданський прокоментував програмі «Пас» поразку своєї команди у матчі з «Енергією» із Нової Каховки з рахунком 2:1 та оцінив результат команди у першому колі чемпіонату.

- Якщо говорити про перший тайм, то забили швидкий гол, який створили брати Баранці (Борис віддав Григорій забив) і після того замість добавити ми зупинились. «Енергія» в свою чергу добавила в швидкості. Ми повністю програли силову і верхову боротьбу та підбори. В першому таймі крім забитого голу «Енергія» мала ще пару моментів.

В другому таймі грали по іншому. Розуміли що просто так нічого не буде, суперник сам собі голи не забиватиме. Треба було щось робити. Перейшли на їх половину поля, повністю контролювали гру. Але нам бракували завершального пасу і гостроти у їхньому штрафному майданчику. Вони всі сиділи ззаду і важко було пробити їхню оборону.      

Цим матчем ми закінчили перше коло. На нас очікують ще три матчі другого кола. Маємо хороші шанси щоб у цих матчах відірватись від своїх конкурентів. А так перше коло пройшли дуже добре окрім останньої гри. Вважаю, що потрібні очки загубили в Херсоні і домашньому матчі із «Жемчужиною». У тій грі з одеситами ми ніяк не заслужили на поразку і при повній нашій перевазі ми мали вигравати. А загалом все йде по плану все йде добре.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: