Роман Герич: "Недооцінки суперника не було, ми налаштовувались тільки на перемогу"

17 жовтня 11:34
Переглядів: 123
герич роман

Інтерв’ю з капітаном ФК “Львів” Романом Геричем про матч з хмельницьким “Поділлям”:

–  Чи вважаєш результат закономірним?

– По такій грі, як ми віддіграли – результат закономірний. Тому, що на перемогу, і навіть на нічию, ми не заслуговували. У матчі з “Поділлям” у нас не має командної гри. В оборонній грі у нас вже 3 матчі підряд дуже багато помилок.

– У першому таймі команда контролювала м’яч…

– Так, у першому таймі ми контролювали м’яч, володіли тотальною перевагою над командою “Поділля”. Але, коли ми доходили до воріт суперника, в нас появлявся сумбур, ми не знали як дальше розпоряджатися м’ячем. Те саме показує і те, що ми подали 15 кутових, з яких жоден стандарт не був небезпечним.

– Недооцінили суперника чи, можливо, думками вже на Кубку України?

– Недооцінки суперника не було, ми налаштовувались тільки на перемогу… Те, що ми поїхали на виїзд в неповному складі – це було рішення тренерського штабу. Якщо вони приняли таке рішення, значить ставку зроблено на Кубок.

– Вболівальників цікавить зараз лише одне питання: що відбувається з командою?

– В деяких гравців команди пропало бажання грати в футбол і в них вже думки про відпустку. Я думаю, що тренерському штабу вдасться виправити цю помилку. Від себе, як від капітана, можу пообіцяти, що до гри зі “Скалою” ми підійдемо в найкращій формі і виграємо цю гру. 

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: