Роман Герич: "В пропущених голах є вина всієї команди"

28 серпня 11:27
Переглядів: 290
герич роман

Пропонуємо Вашій увазі інтерв’ю з голкіпером ФК “Львів” Романом Геричем.

– Романе, як ти розпочав займатись футболом? Чому саме позиція воротаря?

– Футболом я почав займатися в 6 класі, в ДЮСШ м. Жидачів. Туди мене привів мій старший брат, адже він в цей час теж там перебував. А як воротаря мене виховала  Академія футболу “Скала” Стрий, де я і розпочав свої перші кроки у професійному футболі. Першим моїм тренером був В’ячеслав Левицький, який там працює тренером воротарів. У ФК “Скала” Стрий я провів 5 років, від Академії до Першої ліги України. Позиція воротаря тому, що мій батько теж був воротарем, тільки йому не вдалося пограти на високому рівні. Я вирішив піти по його стопах та перевершити його. 

– Чому вирішив перейти із ФК “Скала” Стрий до ФК “Львів”?

– У ФК “Львів” я перейшов тому, що мені потрібно було щось міняти в футбольному плані, рости як футболіст. Поговоривши з тренером, я вирішив змінити команду. Призедент “Скали” Микола Кміть не хотів мене відпускати, але все таки мені вдалося з ним домовитись.

– В тебе за плечима є досвід ігор на професійному рівні, у воротах ти виглядаєш доволі спокійно… Чи все таки всередині є якісь хвилювання?

– Стараюся стримувати всі свої емоції та хвилювання. Якщо воротар буде хвилюватися, то це буде передаватися всій команді. Щодо досвіду, то мені є ще куди рости і хотілось би ще мати досвід ігор в Прем’єр-лізі України.

– В пропущеному м’ячі чиєї вини більше – захисту чи воротаря?

– На мою думку, в пропущених голах є вина всієї команди. Якщо команда пропускає, то програють всі гравці, а, якщо забиває – виграють всі.

– Що потрібно аби стати гарним воротарем?

– Потрібно просто працювати над собою на тренуванні. Тільки через працю на тренуванні можна чогось досягти в футболі та стати гарним воротарем.

– Твоє ім’я увійшло до складу символічної збірної 7-го туру… ?

– Те, що я увійшов до складу символічної збірної це не тільки моя заслуга, а й заслуга всієї команди та тренерського складу також.

– Яка із зіграних ігор запам’яталася тобі найбільше та чим саме?

– Мені найбільше запам’яталася кубкова гра з ФК “Волинь” Луцьк. Після цієї гри емоції просто переповнювали тому, що нам вдалося перемогти не просто сильного суперника, а команду вищу за класом.

– Ти вмієш вчасно вийти із воріт для допомоги та чудово вибрати позицію. Майстерність чи чуття?

– Це вміння. В мене воно появилося, коли я почав працюватити в стрийській “Скалі” з тренером Маликом Василем Івановичем. Саме він змушував мене так грати, з того часу у мене появилося таке вміння.

– Ти одружений? Чи відвідує дружина твої ігри?

– Так я одружений, пів року тому одружився. Дружина мої ігри відвідує, не всі правда… Ми з нею чекаємо на поповнення в сім’ї, ії самопочуття не завжди дозволяє відвідувати всі мої матчі.

– Твої побажання вболівальникам ФК “Львів”?

– Вболівальникам хочу побажати терпіння, адже ми молода команда, тільки перший сезон граємо в Другій лізі, в нас ще не все виходить. Тому, їхня підтримка нам дуже потрібна!

Інформаційна служба ФК “Львів”

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: