Роман Гнатів: "Хотілося б потрапити в трійку призерів"

28 червня 13:02
Переглядів: 137
Гнатів

Ще за два тури до фінішу групового турніру чемпіонату U-15 «УФК-Карпати» всього на чотири очки випереджали СДЮШОР «Карпати». Але перші два свої заключні поєдинки виграли, другі – програли. Звідси і настільки значна фінішна перевага «УФК-Карпати» в десять залікових балів. Але на цьому львів’яни, судячи з усього, зупинятися не збираються, про що ми і дізналися від їх наставника Романа Гнатіва, який відповів на питання традиційної анкети проекту «Золотий Талант».

– На такий результат розраховували на старті? Три фактори, які допомогли вам досягти поставленої мети? Кого з ваших суперників ви б виділили?
– Робота, талант хлопців і бажання – ці три фактори важко не виділити. А ще: нормальні тренувальні умови, хороше ставлення хлопців до роботи.
З суперників – однозначно СДЮШОР «Карпати», вони друге місце зайняли. А решта команд приблизно одного рівня.

– Найважчий момент в чемпіонаті для вашої команди? І чи був він (упереджене суддівство, травми гравців, нестача фінансування, полів)?
– Такого, щоб дуже важко довелося, то ні, не було. Були важливі матчі, але такого моменту не було.

– Чим порадувала вас ваша команда найбільше – характером, самовіддачею, дисципліною, красивими голами? Кого можете відзначити з хлопців? Хто підтвердив свій статус? Хто приємно здивував?
– Я б сказав, хлопці тим порадували, що намагаються виконувати все те, що ми їм прищеплюємо, проявляють характер, бійцівські якості. Але найбільше радує, що вони не просто досягають результату, а й при цьому грають в футбол. Відзначати не буду нікого, такий вік, що сьогодні один краще, завтра – інший. Є лідери, але відзначати не буду.

– Фініш групового етапу збігся з гарячою порою в загальноосвітніх школах – кінцем навчального року. Наскільки сильно вплинули уроки-іспити на ваш виступ у весняній частині чемпіонату? Ваші футболісти встигали ще й «гризти» граніт науки?
– Я не думаю, що уроки впливали. У нас шестиденний навчальний цикл, по суботах діти теж вчаться. Але у них крім четверга і понеділка, в усі інші дні по чотири уроки на день. Спеціально так зроблено, щоб вони мали можливість, і тренуватися, і відновлюватися.

– Чого чекаєте від фіналу? Кого можна вважати фаворитом? Оцініть об’єктивно ваші призові домагання – на чемпіонство замахнутися сил вистачить?
– Хотілося б потрапити в трійку. Від суперників нічого не чекаю, чекаю, щоб мої хлопці змогли проявити свої найкращі якості.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: