Роман Гнатів: "Ми сподівалися на позитивний результат"

04 квітня 07:58
Переглядів: 113
Роман Гнатів

Післяматчева прес-конференція головного тренера стрийської «Скали» Романа Гнатіва.

- Для здобуття позитивного результату одного контролю м’яча недостатньо. Без ударів та гольових моментів голів не буде. Не вдалося нам створити бодай декілька моментів, з яких могли вижати хоча б один гол. Ми пропустили гол, а відігратися вже не могли. Ми намагаємося будувати гру, намагаємося грати у футбол не за рахунок того, щоби відбиватися та здобувати очки. Наразі нам поки що це не вдається. Думаю, що у нас ще все попереду.

-Такій юній команді, напевно, важко протистояти досвідченішим колективам…

- Я вже не хочу про це говорити. Я не буду після кожної гри на тому наголошувати. Команда юна, однак у нас зібрані доволі непогані гравці. Хлопцям не вистачає досвіду, однак бажання у них не віднімеш. Плюс їхнє відношення до роботи під час тренувального процесу та ігор. Думаю, що це рано чи пізно дасть свої результати. У плані зростання такі ігри підуть їм лише на користь. Вони відчують те, де можна брати очки, а де за рахунок класу є можливість зберігати результат. Зараз у нас цього немає. На це потрібен час.

- Наскільки тиснув на Вашу молоду команду статус західноукраїнського дербі ?

- Статус не тиснув, однак я знаю, що усі команди західного регіону відрізняються бійцівськими якостями. Гра може не піти, однак самовіддача може бути з першої до останньої хвилини. Звісно, що ми їхали не за легкою прогулянкою. У нас немає слабких суперників, однак ми сподівалися на позитивний результат.

- Яке зараз фінансове становище Вашого клубу ?

- Зараз усім необхідним для підготовки та виїздів ми забезпечені.

- Заборгованості по зарплаті у Вас є ?

 - Немає. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: