Роман Гнатів: "Нам не вистачає досвіду і часу"

27 березня 20:27
Переглядів: 201
Роман Гнатів

Головний тренер «Скали» прокоментував домашню поразку в матчі з «Геліосом» (0:1).

-  Сьогодні відчувалось більше хвилювання ніж в Черкасах, оскільки ми грали вдома перед власними вболівальниками.  Нам не вистачає досвіду і часу щоб гравці відчули рівень Першої ліги. Не вистачає нам вміння та індивідуальної майстерності. Також суперник хороший.

Суперник перекрив нам зони для виходу в атаку, тому грали через довгі передачі. Але зріст не дозволяє команді добре грати через довгий пас. На початку другого тайму вдалось налагодити вихід в атаку через пас низом. А в кінці знову перейшли на довгі передачі, оскільки рахунок зобов’язував. Але одна справа розказувати і награвати, а інша коли вже йде гра, а суперник перекриває зони і добре обороняється.

Не відзначатиму когось одного. Вся команда старалась. Когось одного що виділявся на фоні інших не було. Бажання було у всіх. Хотіли потішити вболівальників позитивним результатом.

Ми виходимо з того, що є. Десь вдається, десь ні. Але я вірю, що ця команда має перспективи. Просто за два місяці команду не роблять. Перейти з U-19 у Першу лігу і показувати результат  - це важко.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: