Роман Гнатів: "Перед нами стоїть завдання залишитись у Першій лізі"

19 березня 21:56
Переглядів: 191
Роман Гнатів

Головний тренер стрийської «Скали» Роман Гнатів прокоментував поразку своєї команди у виїзній грі з «Черкаським Дніпром» (2:1).

- Це та поразка за яку не соромно. Намагалися нав’язати супернику свій футбол. Звичайно, розуміємо, що не вистачає досвіду. Але вимагаємо від гравців щоб вони вчились грати у футбол за рахунок контролю м’яча. Хотіли збити темп. У другому таймі цього не вдалось і приходили швидкі атаки, тому частіше губили м’ячі і менше контролювали гру. Дали можливість створити більше атак на наші ворота.

Перед нами стоїть завдання залишитись у Першій лізі. Всі усвідомлюють, що це буде важко, але це, одночасно, буде досвід для молодих гравців, на перспективу. Команда будується за рахунок своїх вихованців. Вони відчують рівень Першої ліги. Багато хто з них пів року тому тільки відчули рівень U-19. Незважаючи ні на що ми в кожній грі будемо грати на перемогу.  Бо тільки так ми зможемо набирати очки і залишитись у Першій лізі. А як воно буде життя покаже.

Керівництво клубу зробило все можливе щоб ми повноцінно готувались до другого кола змагань. Ми були забезпечені всім необхідним: тренувальним полями, спарингами, все було. Фінанси для проживання, виїзду, харчування є. Про подальшу долю команди мені казати важко, бо я не президент. Якщо стоїть задача залишитись у Першій лізі, значить під це йде пошук інвесторів щоб зберегти команду. якщо не в першій, то хоча б у Другій.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: