Роман Гнатів: "Щоб нас заганяли в штрафну і рвали на шматки – такого не було"

10 квітня 15:00
Переглядів: 164
Роман Гнатів

Головний тренер стрийської «Скали» прокоментував домашню поразку в матчі з «Вересом» (0:3)

- Нам не вдалось створити ту кількість моментів з яких ми могли забити гол. Не змогли надійніше зіграти в захисті, особливо під час флангових подач і прострілів.  Це привело до голів і безлічі небезпечних моментів біля наших воріт. Супернику грати при рахунку 3:0 було набагато легше і комфортніше. Вони відчувають що мають право на помилку. Плюс їхній досвід дозволив їм реалізувати створенні біля наших воріт моменти.

Що стосується «Вереса», то у кожної команди буває спад, коли на тебе давить результат. Поразки не додають позитивних емоцій. Плюс вони не мали можливості тренуватись на нормальних полях. Коли вони вийшли на наше поля, я бачив як у тренерів горіли очі, що вже говорити про гравців.  Вони підтвердили клас команди, яка прагне потрапити у Прем’єр-лігу.

Я не можу сказати, що сьогоднішня гра чимось відрізнялась від попередніх. Вся гра тримає в напрузі. Десь відчуваємо, що команди досвідченіші. Але щоб нас заганяли в штрафну і рвали на шматки – такого не було. Нам не вистачає більш агресивнішої гри в атаці. Наші молоді нападники на своєму рівні досить пристойно виглядають. Тут допускають помилки в простих ситуаціях, наступають на м’яч, гублять  його. Вони мають хвилювання, по іншому пояснити такі помилки не можу. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: