Роман Гнатів: "У другому таймі команда не була схожою сама на себе"

14 вересня 09:00
Переглядів: 160
ГНАТІВ

Юнацька команда «Карпат» вперше поступилась у сезоні-2018/19 – поразка від «Шахтаря» (1:3). Тренер львів’ян Роман Гнатів поділився емоціями від гри та розповів про головні причини поразки від «гірників».

«Емоції, звичайно, негативні. Результат повністю відповідає тому, що відбувалось на футбольному полі. У другому таймі команда не була схожою сама на себе, тому цілком заслужено отримали три м’ячі у свої ворота. У нападі не вдавалося нічого створити, але найбільше розчарували виходи із оборони в атаку. Все вибивалося вперед – це не наша гра. Будемо розбиратися, чому гра відбувалася таким чином», – розповів Роман Гнатів.

«У другому таймі команда сильно сіла біля власних воріт. Ми просили зустрічати опонента значно вище. Не можна із таким суперником весь тайм оборонятися. Сили втрачаються і з’являються моменти біля наших воріт. Нам потрібно було взяти м’яча під свій контроль, тоді б і виникали моменти біля воріт «Шахтаря». На жаль, цього не було. Свіжі гравці не увійшли в гру так, як би нам того хотілося. Розраховували на креатив у їхньому виконанні, але цього не сталося». 

«Так, сьогодні до нас повернулися наші збірники. Здогадуюся, що там вимоги були дещо іншими. Не впізнав сьогодні Андрія Артима, який часто вибивав м’яча в боротьбу. У нас команда не є високорослою, щоб вигравати верхові м’ячі. Не хотілося б на цьому акцентувати, але це було зовсім не те, що ми вимагаємо від наших воротарів». 

«Наші футболісти повинні звикати до тиску принципових матчів. Вони повинні ставати професіоналами. Зараз кожна гра важлива. Можу гарантувати, що у принциповому матчі із «Волинню» ми викладемося на повну. Найголовніше – це відійти від гри із «Шахтарем» і рухатися далі. Такі поразки теж потрібно пережити», – резюмував наставник «Карпат» U-19.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: