Роман Гнатів: "У Скали все - в стадії вирішення з керівництвом"

21 січня 12:15
Переглядів: 202
Роман Гнатів

Підводити підсумки виступу юніорів Скали в першій половині чемпіонату U-19 виявилося непросто. Ні, їх старший тренер хоч і не дуже багатослівний, зате завжди люб'язний і відвертий. Проблему створила ситуація з самим клубом: чи буде він делегувати свою першу команду до весняної частини чемпіонату першої ліги, або ж її замінить Скала U-19. І що в такому випадку буде з її участю в чемпіонаті U-19. На момент спілкування проекту Золотий Талант з наставником юних стрийчан Романом Гнатівим на всі ці питання точних відповідей ще не було.

- Чи задоволені ви першою частиною сезону у виконанні ваших футболістів? За рахунок чого команда може додати навесні?

- Нормально виступили, якщо за п'ятибальною системою, то чотири з мінусом поставлю. Гравці вже краще знають мої вимоги. Адже я тільки влітку прийняв Скалу U-19, у нас було мало часу на підготовку і на ознайомлення. Треба було збирати команду, щоб вони зрозуміли мої вимоги, чого я хочу від них. Місяць на підготовку і на все інше, цього було дуже мало, тому робилося все по ходу чемпіонату. Все ще в процесі, міжсезоння дасть більше можливостей, щоб вони змогли реалізувати вимоги, які я перед ними ставлю.

- Назвіть кращі і гірші матчі вашої команди.

- Невдалі матчі були з Динамо в Києві (0:5), з Карпатами в тому, що стосується не результату (2:3, 1:3), а саме гри. Непогані матчі, в боротьбі, але з львів'янами не виходило, погано зіграли. А Київ просто був сильніший і не дав жодних шансів.

Дві гри з Дніпром: вдома і на виїзді, які ми виграли (3:1, 3:1), непогані вийшли. З Шахтарем вдома непоганий матч - завзятий, хороший (0:0). Непогана гра з Арсеналом домашня. Багато що виходило, тому і такий результату (6:0), хоча було і невелике везіння, багато реалізували.

- Хто з ваших футболістів найбільш явно прогресував? Хто заслуговує навесні зіграти на більш високому рівні?

- Скажу так: на своєму рівні, рівно провели чемпіонат Ісаєв, Челядин, і, напевно, Сад. Ось ці три футболісти приблизно на одному рівні зіграли, тримали планку. У решти були деякі спади в грі, були вдалі ігри і не дуже. При цьому, щоб такі погані матчі, щоб хтось провалив перший круг, таких не було.

- З ким із гравців будете прощатися? З яких причин?

- Ні, ні з ким. Вони всі пішли у відпустку, зараз відпочивають.

- Що позитивного або негативного приніс новий сезон? Які є побажання або зауваження?

- В принципі, все пройшло на хорошому рівні, поля в хорошому стані, і суддівство нормальне. Сподобалося, що всі команди (може, в меншій мірі Зірка), могли відібрати очки у будь-якого суперника. Волинь, он, Київ обіграла. Тобто, не було такого, коли одна або дві команди всіх обігравали, словом, цікаво. При всьому при тому, що у нас було мало часу, якби останню зустріч виграли у Олімпіка, так могли б десь на шосте місце піднятися. А так, матчі, які виграли або програли - це плюс-мінус. Могли десь взяти більше очок, а могли десь, навпаки, поступитися.

Але для цієї ситуації, коли я тільки влітку прийняв команду, нормальний результат. Так як я не знав можливостей футболістів, важко було щось планувати, або розраховувати на більше. Звичайно, хотілося бути вище в таблиці, ну з часом, думаю, можна буде виправити.

- Які плани на зимову перерву? Де і коли пройдуть збори? Ким і як плануєте посилитися?

- Підготовку ми починаємо з понеділка, з 23-го січня. По ходу будемо брати участь в Меморіалі Юста, що проходить у Львівській області. Поки це найближчі плани, далі не знаю. Поки невідомо, що з командою, яка виступає в першій лізі. Швидше за все, в лютому більш-менш ясність наступить.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: