Роман ГОНТЮК очолить збірну України?

24 лютого 17:21
Переглядів: 580
ujyn.r

Днями у Києві відбулася звітно-виборна конференція Федерації дзюдо України. На подію з’їхалися 25 представників регіональних федерацій та ще 14 членів виконкому ФДУ.

Поряд із обранням нового президента федерації розглядалося питання кандидатури на посаду головного тренера збірної України з дзюдо. І головним героєм став прикарпатець Роман Гонтюк.

Протягом конференції обговорювалися найближчі перспективи українського дзюдо, повідомляє ФДУ. Зокрема, після багатьох виступів делегати більшістю голосів підтримали кандидатуру Романа Гонтюка на посаду головного тренера збірної України з дзюдо. Спортсмен з Надвірної є заслуженим майстром спорту України, срібним призером Олімпійських ігор в Афінах-2004 і бронзовим призером Олімпійських ігор в Пекіні-2008.

Місяць тому, 25 січня, конкурсна комісія Державної служби молоді та спорту України оголосила перші підсумки своєї роботи з визначення кандидатів на вакантні посади головних та державних тренерів національних збірних команд з різних видів спорту. Кандидатом, рекомендованим голові Держслужби молоді та спорту України для підписання контракту на посаду головного тренера збірної України з дзюдо став саме Роман Гонтюк.

Крім Гонтюка кандидатами на посаду були Сергій ДуброваВіталій ДуброваСергій Коробко,Святослав КоротковБіслан Чесебієв і В’ячеслав Бріман. Кожен претендент представив і захищав перед конкурсною Комісією проект програми підготовки збірної команди України з дзюдо до XXXI Олімпійських ігор, а також проект плану підготовки збірної до чемпіонатів світу та Європи 2013 року. Остаточно доля вакантної посади стане відома, коли Держслужба підпише відповідний контракт.

Щодо головного питання конференції, то новим президентом Федерації дзюдо України ставНуруліслам Аркаллаєв, майстер спорту СРСР з дзюдо і самбо, крупний бізнесмен, народний депутат України. До цього часу він 10 років очолював Донецьку обласну федерацію дзюдо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: