Роман Гошовський очолив долинський "Нафтовик"

14 лютого 20:55
Переглядів: 417
нафтовик долина

Вчора, 13 лютого, на стадіоні “Нафтовик” відбулись розширені збори футбольного клубу. На зборах були присутні заступник голови районної ради Іван Дирів, голова Долинської районної федерації футболу Богдан Зелінський, керівництво ФК “Нафтовик”, гравці та ветерани команди, футбольні вболівальники.

Одноголосним рішенням присутніх тренером “Нафтовика” було обрано Романа Гошовського. Роман Володимирович – це жива легенда долинського футболу, який окрім “Нафтовика” в своїй професійній кар’єрі захищав кольори чортківського “Кристалу”, польської “Вісли”, та латвійського ДАГу.

Як зазначив Роман Гошовський, в своїй тренерській роботі він робитиме ставку на місцеву молодь, і гарантує що вихованцями долинського футболу “Нафтовик” не пастиме задніх в обласному чемпіонаті. Найближчими днями головний тренер приступить до формування команди.

Президентом ФК “Нафтовик” залишається Степан Штень. Віце-президент – Василь Сокирко. Також при клубі буде створено раду з 5-7 осіб, які залучатимуть до клубу спонсорські кошти та контролюватимуть  витрати.

Степан Штень поінформував присутніх, що з районного бюджету “Нафтовику” виділять 150 тис. грн. В найближчих планах команди – виступ на Кубку Підгір’я.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: