Роман Григорчук: "Задоволений тим, що ми знову в єврокубках"

19 травня 00:15
Переглядів: 380
григорчук

Післяматчева прес-конференція головного тренера одеського «Чорноморця» Романа Григорчука по завершенні матчу з львівськими «Карпатами» на столичній «Оболонь-Арені». 

– Я висловлюю величезне задоволення тим, що ми знову в єврокубках, що витримали дуже складний період, перебороли багато негативних речей і втрималися на цьому високому місці. Для «Чорноморця» це дійсно дуже високе місце і наше потрапляння в єврокубки – це величезне досягнення.

– На вашу думку, що краще, грати в Миколаєві без глядачів чи в Києві з глядачами?
– Загалом, футбол краще з глядачами, вони повинні бути, це соціальне явище і без уболівальників футбол не повноцінний. З іншого боку, ми розуміємо, що переживаємо поганий період. Я сподіваюся він скоро закінчиться, ми будемо грати з глядачами і футбол буде таким як має бути. Для «Чорноморця» найкраще грати вдома, де у нас атмосфера настільки позитивна, що вона надає азарту, стимулює, змушує бути відповідальними, змушує грати в хороший, якісний футбол. Мій вибір – домашні ігри тільки вдома і з глядачами.

– Чи не переживали, що наприкінці матчу гра може зупинитися через дії фанатів?
– Такого не повинно бути, потрібно намагатися себе так не вести. Але якщо порівняти відносини між фанатами рік тому і зараз, то це зовсім різні речі. Це настільки добре і здорово, що дай Бог, щоб це збереглося і покращилося.

– Які плани «Чорноморця» на найближче майбутнє?
– З завтрашнього дня у нас канікули, футболісти йдуть відпочивати, ми зберемося ввечері 15-го червня, ніяких занять не буде, а вже 16-го вранці у нас буде медобстеження і після обіду заплановано тренування.

– Ходять чутки, що влітку команду покинуть провідні гравці. Які завдання будуть ставитися на наступний сезон?
– Ми вже потрапили в єврокубки і змушені грати на двох фронтах. Зрозумійте, хто б не пішов з команди, на їх місце прийде інший. Команду яка грала весняну частину я дуже люблю і хотів би, щоб вони залишилися. Нам і так потрібно доукомплектовуватися, а якщо ще піде хтось з цих хлопців, то у нас буде ще більше вимог до комплектації. Один з напрямків розвитку клубу – це підтягування молодих футболістів, які у нас є, хоча і тут не все добре, але й непогано.

– Чого не вистачило для перемоги і чи стояла така мета?
– Звичайно, іншого і бути не може, хоча ми розуміли, що теоретично нічия нам давала гарантію грати в єврокубках, але ми хотіли залишитися на п’ятому місці – це перше місце після топових команд. Це місце дає нам можливість починати в єврокубках з третього відбіркового раунду і таким чином можливість добре підготуватися.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: