Роман Гудак: "Форму стараємося набирати через контрольні матчі"

10 липня 15:54
Переглядів: 183
Роман Гудак

Захисник футбольного клубу "Нива" Роман Гудак розповів клубному сайту про перебіг тренувальних зборів та зміну позиції на футбольному полі.

— Романе, нещодавно "Нива" завершила перший тренувальний збір і уже стартував другий етап підготовки. Які відчуття після таких інтенсивних тренувань?

— На тренувальних зборах завжди важко, адже тут закладається фундамент на увесь сезон та награються різноманітні ігрові схеми щоб згодом у чемпіонаті досягати потрібного результату. Непросто було розпочинати збори, звикати до навантажень. Проте свою відпустку я проводив активно, бігаючи кроси, катався на велосипеді та відвідував басейн. Найбільше футболісти не полюбляють бігову роботу, але у нас її не так вже й багато. Форму стараємося набирати через контрольні матчі.

— "Нива" провела кілька ігор, як з командою Прем'єр-ліги, так і з аматорським колективом. Який з матчів найбільше сподобався тобі?

— На даному етапі склад нашої команди лише формується. Тренери намагаються втілити у життя свої задумки, корегують тактику, склад. Приємно, що навіть на фоні донецького "Олімпіка" ми проявили себе з кращої сторони і виконали ті завдання, які просив тренер.

— На полі зазвичай ти діяв на позиції правого захисника, але на зборах тебе награють зліва. З чим це пов’язано?

— Для кожного футболіста найголовніше це ігрова практика. Тренери вирішили так і довіряють мені на цій позиції — тож я граю саме там. Проте не скажу, що грати лівого захисника для мене в новинку. Граючи за Карпати-2 і за молодь, вже виступав на цій позиції. Тому для мене немає принципової різниці, адже маю хороший удар з обох ніг.

— Незабаром наша команда розпочне сезон кубковою грою у Охтирці. На твою думку, "Нива" зможе підійти до гри в оптимальних кондиціях?

— На тренуваннях та й і на іграх команда не стоїть, а усі стараються рухатися, бігти. Ми маємо у складі кількох досвідчених футболістів, навколо яких і буде будуватися наша гра. Я думаю, що тренери виберуть найоптимальніший склад. Водночас у будь-який момент допомогти зможуть ті гравці, які сидітимуть на лаві запасних. Та й навіть ті, хто не потраплятимуть до заявки, але зможуть підстрахувати у потрібний момент. А якщо вболівальники будуть нас підтримувати, то ми обов’язково досягнемо бажаного результату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: