Роман Гудак: "У найближчих турах "Нива" буде забивати"

24 квітня 09:20
Переглядів: 126
Роман Гудак

Захисник футбольного клубу "Нива" Роман Гудак розкрив причини поразки у останній грі, а також розповів, чого очікує від домашнього протистояння з "Гірником".

— Романе, в останньому матчі "Нива" мінімально поступилася у Сумах. Чому, на твою думку, не вдалося завоювати бодай очко?

— Відверто кажучи, грати у Сумах було важко. Ноги були не такими легкими, як зазвичай. Наша команда не мала багато гольових моментів, а ті, які виникали, реалізувати не вдалося. А суперник скористався нашими помилками і добився бажаного результату — здобув три очки.

— У цій грі ти не грав звичного лівого захисника, а піднявся у півзахист…

— Так, але і ця позиція для мене не є новою. У "Ниві" я раніше теж грав у півзахисті. Фактично функції у мене залишались ті самі, але я повинен більше загрожувати воротам суперника.

— Загалом наша команда у п’яти матчах відзначилася лише одного разу. З чим пов'язаний такий низький рівень результативності?

— Можливо, не вистачає нам холоднокровності у атаці. У всіх матчах "Нива" створює гольові нагоди, але чомусь ніяк перетворити їх у гол не вдається. На тренуваннях ми чимало уваги приділяємо власне завершальній стадії атаки. Тому, я вважаю, у найближчих турах команда буде забивати.

— Найближчий суперник "Ниви" "Гірник" у першому колі переміг 4:0. Якої гри ти очікуєш у Тернополі?

— Гра буде бойовою. Суперник приїде за очками, але і ми хочемо нарешті здобути очки і реабілітуватися в домашній грі. Колектив у "Гірника" непоганий, тому легко нам не буде. Якщо згадувати той матч у Кривому Розі, то забий ми першими — гра могла скластись зовсім по-іншому. Тим паче ми мали чимало моментів на старті матчу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: