Роман Ковальчик: "Гравці виконали установку"

09 квітня 22:43
Переглядів: 57
Ковальчик

Головний тренер луганської ЛТК Роман Ковальчик поділився враженнями від матчу з «Енергією» (2:2).

-Наші хлопці зіграли нормально. Їхніми діями я здебільшого задоволений, - каже Роман Ковальчик. – Ми грали два матчі поспіль і у нас був обмежений склад, грали без замін. Попри це, гравці моєї команди виконали установку на матч. Зіграли так як я їх і просив. Звісно, є певні застереження, однак це уже наші внутрішні питання.

-У другому таймі Ваша команда перехопила ініціативу. Завдяки чому це вдалося зробити? 
-Гравці правильно відкривалися на майданчику і шукали вільні зони. Попри це, у нас трапялися грубі помилки, при чому такі, які команда не допускає у тренувальному процесі. Чомусь в іграх ці помилки проскакують. Загалом, у другому таймі ми відчули гру і грали непогано. Утім, наші хлопці молоді і їхні переживання мені зрозумілі. Потрібно їм уже вселяти дух переможця. А це зробити дуже непросто.

-Наприкінці матчу Ви випустили п’ятого польового гравця.
-Хотіли знову виграти у Львові. Хоч ми і грали з п’ятим польовим гравцем, однак моментів у нас не було. До того ж, коли ми граємо в більшості задіюємо нашого капітана Максима Бессалова, а він цей матч пропускав через перебір жовтих карток. Окрім того, арбітри нас «посадили» на п’ять фолів і тактика грати з п’ятим польовим була зумовлена через велику кількість фолів також.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: