Роман КОВАЛЬЧИК: "Ми не сходимо зі своєї колії"

16 березня 19:07
Переглядів: 192
Ковальчик

«ЛТК» - «Ураган» - 1:2. Післяматчевий коментар головного тренера «телефоністів»

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер "ЛТК":

- Ми не сходимо зі своєї колії - програємо і далі... Програємо тільки тому, що гравцям нашої команди не вистачає індивідуальної майстерності. А в "Урагані", як я вже неодноразово говорив, підібрані самі сильні гравці за індивідуальною майстерністю. Щоб їм щось протиставити, потрібен якийсь рівень наших хлопців, а він на даному етапі не достатній для того, щоб перегравати "Ураган". Тактично ми граємо грамотно, добираємося до воріт, маємо моменти для ударів і голів, але допускаємо помилки в індивідуальній майстерності. Це рівень гравців, а він у наших гравців нижче. Вони намагаються, але всьому свій час. 

Результат гри закономірний. Можна було зіграти внічию, можна було і виграти, якби гравці не допускали ключові помилки. Команді "Ураган" дякуємо за гарну, толерантну гру. Публіці було цікаво - було на що подивитися. Наші гравці, думаю, теж відчули наскільки сильніше індивідуальний рівень гравців "Урагану".

- У середині другого тайму "ЛТК" провела дуже потужний відрізок. Це та гра, до якої і повинна прагнути команда?

- Вважаю, що цей відрізок вони провели так тільки тому, що ми нагнітали на лавочці. Але гравці повинні самі відчувати ритм гри, повинні знати що робити на майданчику. Вони ж поки що грають більше сумбурно і роблять те, що ми їх змушуємо робити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: