Роман Ковальчик: "Ми програли боротьбу "Енергії"

14 вересня 10:39
Переглядів: 198
Ковальчик

Головний тренер "ЛТК" Роман Ковальчик під час флеш-інтерв’ю пояснив, за рахунок чого його підопічним вдалося перемогти "Енергію"

- Романе Миколайовичу, з перемогою. Скажіть, наскільки важко сьогодні було перемогти "Енергію" у такому матчі?

- Важко було перемогти не "Енергію", а психологію молодих гравців. Я боявся, що хлопці психологічно "посипляться" у грі. Вони ще не програні, а все це згодом прийде. Я недаремно нещодавно давав інтерв’ю, у якому казав, що для нас кожні три очки – це крок вперед. Ви бачите, що ми не граємо розкуто. Десь я їм не даю розслабитись, тому що у нас ще неправильні розташування в "ярусах" та зонах. А так – "Енергії" ми повністю програли боротьбу. "Енергія" контролювала м’яч, мала дуже багато моментів. Я буду говорити так: ми зіграли непогано, але нам ще і пощастило.

- Скажіть, будь ласка, сьогоднішня гра у захисті, коли гравці кидалися під м’ячі – це Ваша настанова, чи гравці діяли за ситуацією?

- Ми взагалі почали грати з "Енергією" від оборони. А взагалі – у другому таймі я почав витягувати гру, тому що утворювались великі провали, і ми почали грати більш щільно. І все ж таки, у другому таймі далося взнаки, що наша команда зіграна тільки місяць. Але молодці – витримали, билися до екінця.

- Можна казати про те, що дві перемоги на старті – це те, що додасть Вашим підопічним психологічної впевненості?

- Це однозначно. Для багатьох хлопців це – перші "дорослі" ігри у житті. До них ще все прийде.

- Наступна гра з "Ураганом" на виїзді. Це – традиційно важкий виїзд. Будете налаштовувати гравців до такої ж важкої гри?

- Однозначно. Ніхто не поїде грати просто так. Я сьогодні молодим гравцям сказав у роздягальні: "Ніхто інший, крім "ЛТК", не дасть вам зараз "зелене світло" у іграх Екстра-ліги. Тому, цінуйте кожний матч та викладайтесь, наскільки ви можете. Так, я буду вас сварити, але це буде ваш рух вперед. Головне – не робіть помилок".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: