Роман КОВАЛЬЧИК: "Після зміни поколінь молоді хлопці у нас ростуть справді хороші"

21 вересня 12:30
Переглядів: 208
КОВАЛЬЧИК

"УРАГАН" - "ЛТК" - 0:4

Післяматчева прес-конференція 

Роман КОВАЛЬЧИК, головний тренер "ЛТК":
- Перш за все хочу подякувати обом командам за хорошу толерантну гру. Вони не грали "нахабно", і на майданчику з повагою ставилися один до одного, і це мені імпонувало. А щодо самого матчу, то він мені не сподобався, думаю, що вболівальникам теж. Хоча гра була в’язка, хлопці психологічно "горіли". Важче давалися цікаві швидкісні ходи, перестановки в зонах. А голи забили на індивідуальних помилках. 

Перед грою у розмові з своїми гравцями я акцентував на тому, що обидві команди - молоді, тому забиті голи будуть в більшій мірі індивідуальними. Я говорив хлопцям, що досягнути чогось легко, а от втримати - важче. Бачу, що ці слова на них сильно вплинули, і вони сьогодні грали "стоячи". Крім того ми приїхали сьогодні о 5 годині ранку, тому десь я їх і розумію. Загалом помітно було, що обидві команди ще "сирі", але видно, що стараються. До того ж всі боялися помилитися, а це дуже сковує, тож гра видалась надзвичайно нецікавою. 

- Як на даний момент "ЛТК" живе і тренується в Сумах?
- Хочу подякувати Сумам, що тепло нас прийняли. Звісно, це не те, що у нас було в Луганську, і не ті умови, які необхідні для професійного зросту команди, тому у мене завжди багато зауважень, але виходимо з того, що є. Хочеться, щоб нарешті усе це закінчилося на Донбасі. Знову ж таки спасибі нашому президенту клубу, всім, хто нам наразі допомагає, хоча й розумію, що на даному етапі вимагати нема чого більшого.

- Як досвідчений тренер, який очолював молодіжну збірну, скажіть чи є в "Урагану" та "ЛТК" гравці, що можуть поповнити лави "молодіжки"?
Не секрет, що наша молодіжна збірна досить потужна, це найближчий резерв для національної команди. Навесні у товарських матчах в Польщі мені дуже сподобався ваш "ураганівський" гравець - Павло Миколюк. А загалом хочу сказати, що після зміни поколінь молоді хлопці у нас ростуть справді хороші. Ви ж бачите, що чемпіонат омолодився, і при цьому добре стартував з десятьма командами. Так що новим наставникам нашої збірної є з кого вибирати. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: