Роман Курдупель: "Гра вийшла сильною — було приємно дивитись на футбол"

25 березня 22:50
Переглядів: 191
Курдупель

Головний тренер теребовлянської Ниви Роман Курдупель по гарячих слідах прокоментував сьогоднішній спаринг з Нивою Тернопіль.

— Романе Михайловичу, які враження залишила сьогоднішня гра?

— Сьогодні вийшла доволі сильна гра двох команд — було приємно дивитись на футбол. Діями своїх футболістів у першому таймі я задоволений повністю, виконали майже все, що було сказано на установці. У другому таймі через невпевнені дії воротаря ми отримали пенальті, яке призвело до взяття воріт. У епізоді з другим голом суперник вдало розіграв комбінацію і ми теж пропустили. Відмічу те, що Нива Тернопіль в другому таймі зробила ряд замін, дала молодим хлопцям зіграти. Таким чином вони перехопили ініціативу та більш контролювали гру. Ми також переглядаємо молодих виконавців, які могли би грати за нас у чемпіонаті області. Це зокрема Сергій Куріцький та Сергій Кармеліта, які є вихованцями теребовлянської ДЮСШ.

— Які подальші плани команди щодо підготовки до старту обласної першості?

— Ми закінчуємо черговий етап підготовки і будемо переїжджати вже безпосередньо до Теребовлі, де 2-3 рази в тиждень проводитимемо тренування на трав'яному полі і шукатимемо спаринг-партнерів для контрольних ігор.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: